Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 18 hets uh-on:lepény a...

A 18 hets uh-on:lepény a méhszájat fedi. Lepény hátsó falon. Koponyavégű. A lepény a méhszájat fedi nekem azt érezni kell? Vagy vérezni? Mert semmi ilyenem nincs. A védő mondta lehet el van írva, mert az uh-os se mondott semmit. Debrecenbe csinálták.

Figyelt kérdés
2016. febr. 15. 23:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is fedte. Az esetek 95%-ában feljebb megy és lehet természetesen szülni. Ha nem, akkor császár, mert a baba útjában lenne... De nekem is 18. héten még ott volt, 4 héttel később már a közelében sem, ugyanígy másik 2 barátnőmnek. Csak akkor van baj ha vérzel, de azzal amúgy is orvoshoz kell menni, különben ne aggódj. Sokat kell fekudnod amennyit csak tudsz és ne terheld magad mert ha kinyílik a méhszáj az nagyon veszélyes ebben az esetben, de ha nincs ilyen semmi probléma valószínűleg odébb húzódik, de ha nem akkor sincs semmi csak császározni kell maximum.
2016. febr. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja és azt elfelejtettem írni h a szex sem tanácsos míg ott van a méhlepény
2016. febr. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
És neked azt nem kell érezned, nincs tünete normális esetben,, valószínűleg azért nem mondott semmit az UH-s mert manapság ez elég gyakori és mint írtam 95% hogy elmegy a méhszájról. Nem nagy dolog ilyenkor még nincs jelentősége azért nem mondott semmit. Csak óvatosabb légy és mondd azért majd a dokidnak h ez fenn áll nálad.
2016. febr. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kell érezni es a vérzés se szükségszerű. Siman felhuzodhat meg. Nekem a 26. Hétre húzódott fel a masodik babámmal. Akkor a doki azt mondta h minimum 3 cm táv kell a 30. Hétre ahhoz h termeszetes uton szuljek
2016. febr. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!