Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vékony anyukak, hany hetesen...

Vékony anyukak, hany hetesen kezdett el noni a pocakotok?

Figyelt kérdés
48 kg vagyok. 13 hetes km. Semmi nem latszik ( na jo, erzem h a mehem kitapintható, de konkretan mas nem vveszo eszre. Harmadik twrhessegem. Nem emlékszem h az első kettonel mikor lett látványos, de azert kicsitaggodom h minden rendben van...
2016. febr. 16. 09:21
1 2
 1/11 anonim válasza:
Barátnőm szintén nagyon vékony és a kisbaba szinte lehetetlen súllyal született, leörökölve a vékonyságát. Neki 8. hónapig semmi sem látszott de utána is olyan volt, mint a szúnyogcsípés nővérem hasához képest, aki akkor még nem az utolsó hónapjait járta.
2016. febr. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

az alkatom ilyen: alacsony vagyok és vékony, a mellem nagy. a hasamból a 22. hétig semmi se látszott, bár a mellem miatt a ruhák ugye eltartottak a hasamtól, vagys ott mindig bővebbek voltak.


azóta viszont...az a szerencsém, hogy csak előrefelé nő, mert a csípőm nagyon keskeny, így szemből nem látszom durvának, de oldalról...:))


36hkm

2016. febr. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
😊
2016. febr. 16. 09:29
 4/11 anonim ***** válasza:

13 hetesen még nekem sem látszott semmi, én is 48-50 kg-mal kezdtem mindhármat.


Félidő után kezdett látszani.

2016. febr. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is a harmadikat várom, szintén vékony testalkatú vagyok, most vagyok a 16. héten nem feltűnő, de már látszik (legalábbis számomra). A gatyók azok amiket nem tudok már elviselni (beleférnék, de kényelmetlennek tűnnek), úgyhogy a kismama nacijaimat hordom már.

2016. febr. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Második baba, 172 centi 55 kiló vagyok, 12. hét és már elég feltűnő. Az elsőnél is így volt, viszont a 40. héten csak 33-34 hetesnek tippeltek a hasam mérete alapján :D
2016. febr. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Legkorábban 16. héten, anatómiai okokból. Korábban a méh még a szeméremcsont mögött van, így nem látszik a terhespocak sem.
2016. febr. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Utolsó! Nekem anatómiai okokból látszott előbb! Az átlagnál keskenyebb a csípőcsontom :D

Utolsó előtti voltam

2016. febr. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

En ikrekkel voltam terhes :) 173 cm magas vagyok es 56 kg, szoval eleg vekony. Meg 16 hetesen semmit nem vettek eszre a munkahelyen :) Lathatoan a 16. hettol kezdett noni a hasam, es en ikreket vartam, szoval en nem aggodnek a helyedben :)

20 hetesen is alig volt hasam. A 3. trimeszterben viszont brutalis utemben nott, ugyh akkor behoztak a lemaradast :)

2016. febr. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

49 kg-val kezdtem a terhességet, a 14. héten már látszott. Ez a második terhességem.

Az első csak a 20. hét után kezdett látszódni. Mondjuk az a baba pici is volt.

2016. febr. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!