Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tippek, valami módszert arra,...

Tippek, valami módszert arra, amivel megbizonyosodhatok arról hogy jól van a baba?

Figyelt kérdés

Tudtok valami módszert arra, amivel megbizonyosodhatok hogy jól van a baba?


Utóbbi 2 napban nagyon rosszul alszok, nagyon sokára jön álom a szememre. Hajnalban rosszul is mozdultam forgolódás közben és megfájdult az oldalam, gondolom az inak..

Reggel 6 óta ébren vagyok, eddig meg sem mozdult, pedig azután hogy felkelek, utána a picim is nemsokkal felkel, és mocorog. Eddig semmi, most hogy írom a kérdést, most mutatta meg magát hogy ébren van. De ha sokáig nem érzek mozgást van valami amivel megtudhatom hogy jól van, vagy sem, mielőtt komolyabb segítséget hívok? Van valami önellenorző módszer, praktika? 25 hetes vagyok.



2016. febr. 16. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Csoki, cukor, testmozgás. Ezek azok amikkel a végén az nst-n is "felébresztik" a babát.
2016. febr. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írta. Szőlőcukor, csoki, kóla!
2016. febr. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a narancstól is beindul mindig, azonkívűl kávé, kóla, csoki. Nutellától meg nagyon bepörög mindig :D
2016. febr. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
cukros édes dolgoktól,meg ha hasadat bögdösöd, meg ha mozogsz,gyümölcstől meg az italoktol felébred és beindul a mocorgás
2016. febr. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!