Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12. hetemet töltöttem be...

12. hetemet töltöttem be tegnap. A baba 5cm-es. Ez jó méret? Lehetséges hogy látszódik már a pocim, vagy ez még nem a babától van?

Figyelt kérdés
A nadrágjaim már nem jönnek fel, és nagyon feszes a hasam. Szerintetek?
2008. szept. 19. 12:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Ez még nem a baba. Ilyenkor természetes a puffadás és rohamosan növekszik a méhed is, valószínűleg ezért tapasztalod, hogy már nem jók a régi nadrágok. Vigyázz a súlyodra:)!
2008. szept. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A babád mérete tökéletes. Itt ellenőrizheted:

[link]


Nekem is ilyenkor kezdett nőni a hasam, és két hét alatt olyan hirtelen nőtt, hogy vennem kellett pocakbetétes nadrágot, mert hirtelen egyik nadrágomat sem tudtam felvenni. :)

Boldog babavárást! 38 hetes pocis

2008. szept. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Sokan megkérdezik tőlem hogy babát várok-e és aki meg tudja azt mondja hogy már kezd látszani a babás pocak. Nem is tudom. De lassan nekem is be kell szereznem pár nagyobb méretű nacit!

Sok boldogságot Nektek is!

2008. szept. 19. 12:35
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia,én alig várom,hogy látszódjon,de sztem még nem szembetünö.. :( Persze a nadrágjaimat én sem tudom már begombolni :)

Boldog babvárást;16 hetes kismama

2008. szept. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már eléggé látszik a pocim,igaz nem az első baba.Még egy dekát sem híztam,de a hasam nekem is nagyon növésnek indult és 10 hetes koromtól kismamanadrágot hordok :)
2008. szept. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem jóa mérete. Nekem 12 hetesen és 1 naposan, 55 mm volt.

A pocakod pedig látszódhat, ha elölfekvő a méhlepényed.

Nekem mellső falon tapad, a 17. hétig egyáltalán nem volt hasam.

Sőt, már a 21. héten tartunk, de még mindig a régi ruháimat hordom, olyan kicsi, igaz a nadrághoz már bandázst kell hordanom, mert összehúzni nem tudom.

2008. szept. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

:) Hát azt nem tudom hogy milyen fekvésű a méhem, de a doki nem mondott semmit így gondolom normális. Ő lesz az első! Már nagyon várom hogy igazi kismamás pocim legyen. Aki tudja már látja, a többiek sejtik... Már tényleg van egy "pukli" a hasam alján! Talán már a baba. És néha olyan fura érzésem van, bár a mozgását még biztos nem érezhetem, vagy igen? Néha nagyon enyhén! A doki szerint igen aktív! :)

Boldog babavárást!

2008. szept. 19. 15:11
 8/9 anonim ***** válasza:
Persze hogy látszódhat a pocid! A méhed folyamatosan nő, valahogy meg kell látszania. Én még csak 8 hetes vagyok, és egyik ismerősöm már az 5. héten azt mondta, hogy látszik a pocimon, hogy babás vagyok! Én csodálkoztam, de ő egészségügyben dolgozik! Úgyhogy előbb-utóbb mindenkinek látszik, mondta párom is, hogy ez nem olyan hájas poci. Nekem is van egy-két naci, ami szükebb volt derékban, ami nem jön fel, és nálad 1 hónappal fiatalabb vagyok!
2008. szept. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

anyukám 155 centi sincs, és 166 nő létemre, tesóim 10 centivel nagyobbak, szerintem nincso lyan hogy jó méret, mnidegyik jó, a babáknál is lakati genetikai kérdés lehet


amugy biztosan jó :)


és ha jól tudom náluk nem magasság van hanem hossz, és mivel össze vannak gömbölyödve nem fejbúbtól talpig, hanem a farig mérik a méretet

2008. szept. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!