Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha valaki feltesz uh képet vagy pocakos képet a Facebook-ra? Ti raktatok ki?

Figyelt kérdés
Szerintem az uh kép egy nagyon személyes dolog, biztos nem töltenék fel ilyet Facebook-ra sem sehová az internetre. Nem vagyok babonás, de mi van, ha közben elmegy a baba, előtte meg kiposztoltam.
2016. febr. 17. 13:25
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
49%
Én sem tennék fel UH képet. Személyes dolog, a család megnézi és kész.A világhálón az embereknek semmi köze hozzá!
2016. febr. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
45%

sajnos a babával akkor is történhet baj, ha már megszületett.

ismerős nem rakott ki csak 1 db pocakos képet, és később 1et, amikor tudatta, hogy baba és mama is jól vannak. 3 nap múlva már egyik képnek sem volt nyoma :'(

2016. febr. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
60%

En csak utólag raktam ki uh képet, 1 éves korában egy montázsban :) Annyira cuki, annyira jól elkapott kép volt :) Tudom hogy általában senkit nem érdekelnek a fotói, engem sem igazán mások gyerekeié, ha sokat töltenek fel róluk,de jó vele büszkélkedni :D


Előre én se raktam volna fel, babonás vagyok.

2016. febr. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
65%
Nem élem az életem FB-on, nagyon kevés dolgot osztok meg nyilvánosan, de az érveléseddel nem értek egyet. Ilyen alapon esküvői képet se rakjon fel senki, mert lehet, hogy elválnak. Nekem volt több vetélésem, és egyáltalán nem volt vele gond, hogy a közeli barátok, ismerősök tudtak róla (nem FB-ról), mert így tudtak támogatni.
2016. febr. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
32%

Mások ilyen tevékenységéről nincs véleményem, én nem tettem fel ilyen fotót (uh kép nekem nagyon személyes, csak családban mutogattuk őket).


Pocakos fotó készült rólam egy munkahelyi eseményen, ahogy a prezim előtt álltam, azon engedélyeztem a munkahelyem fb oldalának, hogy bejelöljön (36. héten).

2016. febr. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
43%
Raktunk ki. Két csíkos tesztről egy zárt csoportba, ahol az azonos élethelyzetben lévő barátnőim voltak (újszülöttel otthon, terhes vagy aki éppen teherbe kívánt esni). UH képet a férjem tett fel, mikor kiderült a baba neme, nagyon büszke volt :) Pocakos képet a 35. héten a kollégáknak, mert kíváncsiak voltak, hogy mekkorát nőttem. Pocak képet szülés előtt pár nappal.
2016. febr. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
57%

pocaoks RUHÁBAN! ez a max.

de semmi lepisilt teszt, UH, félpucér/fehérneműs pocakos - ezeket mind láttam már másnál, és röhej.

ahogy a gyerekről sem tennék ki pucér, nyakig beszart, sírós képet - mert ezeket is láttam!

2016. febr. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
76%

Én nem tettem ki, ez számomra az intim és személyes kategória.

UH képek, fehérneműs pocakfotó, véres-mázas kép a szülőszobáról, majd 2 naponta egy tucat szinte ugyanolyan, gagyi okostelefonnal készített, félig homályos kép a gyerekről... Az ilyeneket simán letiltom.

2016. febr. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
75%

en nem raktam ki mert nem szeretem mas orra ala dorgolni a boldogsagom, hatha valaki olyan is nezi akinek pl.nem lehet..

masreszt pocakosat rakok ki hiszen abban a 9 honapban is keszultek rolam fotok most akkor nem tegyek ki semmit amin pocakom van??? egyaltalan ki lehet ma mar barmi kepet tenni anelkul hogyblelkiismeret furdalasomnlegyen?? mert lassan nem hogy azt aki heti, de azt is meszoljak aki havi egy fotot ki rak a gyerekerol facera...

nem, nem ott elem az eletem, de arra valo hogy az ismeroseiddel tartsd a kapcsolatot, azokkal akikkel egyeblent szemelyesen nem, mert nincs ra ido es lehetoseg, ettol fuggetlen szivesen need mit csinal mivel foglalkozik stb. igy engem egyaltalan nem terhel sem az ha valaki 25 kepet rak ki naponta (max elrejtem.az uzenofalrol a kepmegosztasait) meg nem zavar az sem ha valaki igy tudatja a tavolabbi ismeroseivel hogy terhes. en kivancsian fogadom ha pl olyan baratnom aki evek ota kulfoldon el es nem igazan beszelunk pl terhes es ezt tudatja egy uh fotoval. nem ertem mi gond ezzel. az sokkal jobban zavar ha valaki.politizalasra/relklamra/aprohirdetesre hasznalja az uzenofalat, vagy allatmenhelynek, mert az viszont NEM funkcioja az oldalnak.

2016. febr. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
65%
ja felpucer pocakost nyilvan nem teszek ki...de van ismerosom.aki.kirakott viszont szepen megretusalt igenyes foto...en ettop fuggetlen nem raknek ilyet magamrol ki mert a kilokat nem lehet leretusalni, de o jol mutatott rajta.
2016. febr. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!