Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Só és fűszermentes diétánál...

Só és fűszermentes diétánál ehetek 2-3 naponta egy csokit? 32 hetes vok

Figyelt kérdés
Eddig minden héten ettem vmilyet mert kívántam, de mióta diétára fogott a dokim nem merek enni, pedig nagyon kívánom.:( Lehet enni?
2008. szept. 19. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Gondolom vizesedsz, vagy cukros vagy?

Vizesedés esetén egy kis csokit ehetsz. Ha cukros vagy, akkor viszont kerülnöd kell.

2008. szept. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
esetleg diabetikus csokit
2008. szept. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Vizesedés miatt kell diétáznom.
2008. szept. 19. 13:58
 4/5 anonim ***** válasza:

Ehetsz. Nem tartalmaz füszert.

21 hetes korom ota só- füszermentes diétán vagyok, és rákérdeztem. Csakn vigyázz a súlyodra!

Üdv: 33 hetes kismami

2008. szept. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

hát én akkor kívánom a csokit, maikor zsükségem is van rá, és olyankor jólesik, mert nélküle rosszúl is lennék.

energiát ad, de vigyázni kell a fogakra, és több kálciumot kell bevinni a szervezetbe, mertk önnyebben romlanak a fogak és a coskiban lévő kakó méginkább szorulást okozhat, mai a terheseknél amugyis gyakori, sőt savat csinál és gyomorégést okozhat

de a kakó meg a kávé is

a kávé viszont közömbösíti a vitaminokat, gátolja hogy a vas beépüljön a szervezetbe, így akármennyi vasat szedhetünk de hiába, valamint Ferron mellé ajánlott a c vitamin ami megtalálható a kelkáposztában, a paprikában, a citromban, a csipkebogyóban,

a vas tabletta is szorulásto kozhat, de megtalálható a májban, a spenótban, sóskában, tojássárgájában, halban


amugymeg nem a csokitol lehet elhízni nagyon, hanem a tésztától és a zsíros húsoktól és a zsírban gazdag tejtermékektől


a fűszermentes diéta nem a sújnak tesz jót, csak a pattanások ellen javallt

de fűszer alatt inkább aő őrölt paprikát, borsot, köményt értik


a csokit kívánom menzi alatt is, de sajna erősebben is vérzek tőle


de nagyon jó hangulatjavító, kaárcsak a fahéj, a vanilia, vagy a narancs

2008. szept. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!