Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi tyúktojást ehetek naponta?

Mennyi tyúktojást ehetek naponta?

Figyelt kérdés
Én 6-ot szoktam személy szerint. Reggel 3 + 30g 100% whey protein. Edzés után megint 3 és majd megint 30g 100% whey protein. Igazából azért kérdem mert egyik odlalon azt írják, hogy hetente 3-4-et, más oldlaon emg azt írják, hogy naponta megehetek 1et, 2őt. Valaki meg személyesen mondja, hogy nyugodtan ehetem amennyi jól esik, mert fontos anyagok találhatók benne. Nem tudom kinek hidjek. Lesz e bajom a napi 6 tojástól...???
2011. ápr. 27. 23:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha az a napi hat tojás az tojásfehérje, akkor ok, a sárgája amúgy sem előnyös, és abból tényleg nem jó sokat enni. De a tojásfehérjéből szinte annyit ehetsz, amennyit akarsz, de vigyázz, engem fingat nagyon. :)
2011. ápr. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írta! És szerintem mindenkit fingat... engem még a brokkoli szokott brutálisan! :D
2011. ápr. 28. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 TOMAtm ***** válasza:
hát nemtudom,régen nagyon sok tojást ettem,de mostanában nem eszem csak heti 3-4 et.de miért lenne egészségtelen a tojás?10000éve eszik az emberek,mégsincs gondjuk belőle.szerintem edd nyugodtan.
2011. ápr. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

bizonyos szintnél kevesebb mozgás mellett a tojásban található lipidek felhalmozódhatnak a testben, eldugítják az ereket és kuurva fájdalmas hosszú haláltusát okoznak. vagyis okozhatnak.

én szeretem a tojást. rántva, szalonnával hmm nyam. és ketchuppal eszem, valahogy olyan jó mellé :)

2011. ápr. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

GreenTea


6 tojás egy nap simán mehet, szerintem ennyitől még egybe sem kell fosni. 4-5 teljes tojást simán megeszek én is egy nap. A fehérje mehet dögivel, a sárgáját meg próbáld visszafogni picit.

2011. ápr. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!