Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ehetek naponta kétszer zabkását?

Ehetek naponta kétszer zabkását?

Figyelt kérdés
Reggelire mindig azt eszem. Semmit nem teszek hozzá, csak zabpehely, kis tej és édesítőszer. Néha belefér késő délután, kora este is? Alakot tartok csak, nem fogózom. Csak azért oda szeretnék figyelni, mikor mit eszem.
2010. ápr. 13. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
a rostfogyasztás kifejezetten jó, de tudnod kell, hogy emellé sok folyadék fogyasztása javallott, különben jól bedugulsz tőle, és székrekedésed lesz. ha sokat iszol mellé, akkor viszont kifejezetten jót teszel a belekkel, mert a rostok szinte kisöprik, kitisztítják azokat.
2010. ápr. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
48%
Nem szerencsés folyamatosan zabkásán élni, felhalmozódhatnak a szervezetedben a gombatoxinok
2010. ápr. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ha diétázol akkor max egyszer egyél akkor is csak reggelire. mert a zab is szénhidrát, este nem jó már enni. viszont reggelire tökéletes.
2010. ápr. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
NEM fogyózom. Csak az alakom szeretném megőrizni. Szóval akkor ÍGY belefér estefelé? 7 óra körül ennék. És 11 előtt nem fekszem le.
2010. ápr. 15. 18:20
 5/6 Osynho ***** válasza:
100%
Hát én folyamatosan zúzom a zabpelyhet és semmi bajom tőle. Persze én kondizok + focizok, így eleve annyit eszek, mint az egész család együtt :D A zab egyébként egy nagyon értékes kaja, jószénhidrát, magas rosttartalommal, értékes zsírokkal. Szerintem egyed nyugodtan, csak számold bele a napi kalóriamennyiségbe. Inkább ezt edd mint a csokit, cukrot, csipszet...
2010. ápr. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Én is sportolok rendszeresen.
2010. ápr. 15. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!