Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Léci adjatok segítséget.16...

Léci adjatok segítséget.16 eves vagyok párhonap mulva 17. össze jött véletlen egy baba, de én nem akarom elvetetni. De anyum elakarja, ilyenkor mit csináljak ő kérvényezheti hogy abortusz legyen vagy csak én?

Figyelt kérdés
2016. febr. 17. 20:48
1 2
 11/14 anonim válasza:
Anyukád nem kérvényezhet semmit sem. A tanácsadást én is jó ötletnek tartom. Bárhogy is döntesz, nagyon nehéz időszak vár rád. Az abortuszt nehéz feldolgozni, főleg úgy legbelül szeretnéd megtartani. Gyerekként felkészülni az anyaságra és a felelősségválallásra sem egyszerű. A szüleid segítsége nélkül szinte lehetetlen.
2016. febr. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
69%
Én anno megtartottam, a sulit végigjártam terhesen, pótérettségin csináltam meg az érettségit, azóta az a fiam már elmúlt 20 és most várom az ötödik gyermekünket ugyanattól az apától. Munkám van, lakás van, persze mindenki ellenem volt, ahogy az lenni szokott, mert az ember már csak ilyen nagyokos. Nehéz volt? Igen. De megérte és büszke vagyok magamra.
2016. febr. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a segitséget , én nagyon meg szeretném tartani de párom egyedül nem tudná eltartani igy ezért rá kényszeritem magam egy ilyen rettentő rossz dologra ...
2016. márc. 18. 15:01
 14/14 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Öt és fél év telt el a kérdésed óta, lehetséges, hogy nem illene megkérdeztem, de végül hogy alakultak a dolgok?
2021. júl. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!