Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veletek is a férjetek, párotok...

Veletek is a férjetek, párotok úgy bánik (bánt) terhesség alatt, mintha cukorvattából lennétek? Nem volt idegesítő? Mert néha fel tudnák robbanni

Figyelt kérdés
Arra gondolok ,hogy semmit hagy csinálni,mindig azt akarja,hogy feküdjek ő mindent meg csinál ,étrendet készített nekem ,hogy miket kell ennünk ezeket meg is csinálja vagy rendeli ha nincs ideje .Szóval mindenben szabályozni akar ,naponta 15 percet kell sétálnunk meg ilyenek ... :D

2016. febr. 18. 10:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
53%

Velem is cukorvattaként bánt,de nekem jól esett :)


Mondjuk az első 4 hónapban engem is idegesített,de azt betudtam a hormonoknak :D

2016. febr. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
65%
Nem bánt velem így, három gyerekünk is van. Nem is igényeltem. Beszabályozni meg végképp nem hagytam volna magam.
2016. febr. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%

nem, szerencsére az enyém sem csinált ilyesmit. figyelmes, segítőkész volt, ha kellett többet segített stb. de nem nyomott el.

de miért nem beszélitek ezt meg? miért nem mondod meg neki, hogy ez számodra már kicsit sok?

2016. febr. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Engem nem szabályoz de eléggé elkényeztet mióta terhes vagyok.Nekem mindjuk jólesik.Annyit szokott hogy rámszól hogy szedjem a vitaminokat vagy egyek zöldseget/gyümölcsöt stb.Mivel nehezen viselem a terhességem ezért nem mindig tudok sajnos főzni/takarítani sokat kell feküdnöm.Mindenben segít.Pl: fürdőszobában penész lett a kád mellett és megcsinálta ne nekem kelljen szagolni a vegyszert meg magát a penészt.Ha keményedik a hasam akkor kiporszívóz stb.Nekem jólesik,meg többet is foglalkozik velem.Utána úgyis felborul minden.
2016. febr. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%

Az jutott eszembe, hogy ti nem dolgoztok? 0-24-ben együtt vagytok, hogy ennyire burokban tud tartani?

Nálunk minden ugyanúgy volt terhesség alatt, mint előtte. Dolgoztunk mindketten, így nem is voltunk olyan sokat együtt. Nem, szerencsére nem szabott meg nekem semmit, gondolta tudom magamtól is, hogy mi jó és elég nekem.

2016. febr. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem én nem dolgozom a páromnak pedig két vállalkozása van és sokat van most itthon csak be ugrik ,hogy minden rendben van vagy ha muszaj neki el mennie akkor is 2 -3 órara megy el max .most elkellet volna utaznia 3 napra de inkább megbízott valakit ,hogy ő itthon lehessen velünk .Kicsit olyan érzetem van tőle,mintha én nem a legjobbat akarnám a picinek és magamnak .Minden nap el mondom neki,hogy tudod ez már nagyon idegesítő amit csinálsz de mintha meg sem hallaná nem hinném,hogy tudatosulna benne.
2016. febr. 18. 12:05
 7/16 anonim ***** válasza:
43%
nem, pont ellenkezőleg. de nekem néha jól esett volna, ha átvesz pár dolgot. (pl. nem nekem kellett volna felcipekednem a negyedikre). de legalább nagyon fitt kismama voltam :)
2016. febr. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nem, az én férjem nem bánt fogyatékosként velem.

Hozta, amit kértem, tette amit kértem, de eszébe nem jutott korlátozni.


Egyébként üzenem a férjednek, hogy a terhesség nem betegség, és csöppet se egészséges, ha punnyadsz az egész terhesség alatt, mert ezzel többek közt növeled a vizesedés, a magas vérnyomás... és a toxémia esélyét.

2016. febr. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Elso terhessegemnel figyelmesebb volt, pl nem hagyta hogy nehezebb dolgokat vigyek stb... Most a masodikkal mar nincs idonk kimelni engem mert a nagy teljesen lefoglal minket :) es ha nincs itthon en emelgetem a 11 kg-os lanyom a hazimunka sem var stb...
2016. febr. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
17%
Na majd le leszek pontozva az irigyek miatt :D De engem a tenyeren hordozott a parom! Mindig kedveskedett valamivel,nem emelhettem fel meg az 5 kilos lisztet sem. En nem dolgoztam. Most sem dolgozom,eleg konnyu eletem van,szerinte a csaladot eltartani a ferfi dolga,nem is engedne dolgozni. Most varom a 2.babankat,vele is elkenyesztet. A kajat mindennap rendeljuk,takaritono heti 2x jar,igy ha a lanyom oviban van,sokat tudok pihenni. Mikor hazaer,akkor meg jatszunk. Szeretem,hogy gondoskodik rolunk.
2016. febr. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!