Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veletek is a férjetek, párotok...

Veletek is a férjetek, párotok úgy bánik (bánt) terhesség alatt, mintha cukorvattából lennétek? Nem volt idegesítő? Mert néha fel tudnák robbanni

Figyelt kérdés
Arra gondolok ,hogy semmit hagy csinálni,mindig azt akarja,hogy feküdjek ő mindent meg csinál ,étrendet készített nekem ,hogy miket kell ennünk ezeket meg is csinálja vagy rendeli ha nincs ideje .Szóval mindenben szabályozni akar ,naponta 15 percet kell sétálnunk meg ilyenek ... :D

2016. febr. 18. 10:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
95%

Kedves utolsó nem biztos hogy erre irigykedik valaki.

Nälunk is a férjem a pénzkereső, de én ragaszkodtam mindig ahhoz, hogy dolgozzak is, mert szükségem van a szellemi kihívásokra is (így a saját cégnél bedolgozok itthonról: szervezés, adminisztráció, kapcsolattartás), pedig én is nagy pocakos vagyok a másodikkal. A takarítónő nem jön hónapok óta, mert meg tudom csinálni magam is a 2 szintes házat és nekem jól esik. Majd jön, ha nagyon úszok! Főzni pedig imádok, csak akkor rendelünk, ha húzósabb napok/hét van, a saját főztöt szeretjük. De ez mellett jut idő tanulásra is és mozgásra is. A férjem pedig mindent megad nekünk, ő is a klasszikus családmodellt preferálja, de mivel jó üzlettársak vagyunk, szereti azt is, hogy együtt dolgozunk. Lustaságnak is tűnhet a hozzáállásod, nem feltétlenül irigylésreméltónak, ha te jól érzed magad benne, akkor tök jó, de én személy szerint nem cserélnék veled:-) én örülök és kompetens érzéssel tölt el, hogy el tudom látni a családot, háztartás, vállalkozást, tanulást, pedig mindenki 140kmre van tőlünk, gyerekkel intézek mindent.

Szerintem jobb, ha nem kényelmesedik el az ember..de ez az én véleményem.

2016. febr. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
19%

Teljesen igazad van utolsó! Van akinek tényleg így a jó,hogy 40 évet robotol látástól vakulásig! Én szeretek szabad lenni:) Legalábbis én inkább megyek sétálni,sportolni,barátnőzni,vásárolni,mint napi 8 órába dolgozni! De ugye mindenki más:) a férjem is szabad szerencsére,napi 4-5 órát dolgozik csak.

Én teljesen elfogadom,hogy van akinek a munka jó.

2016. febr. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
45%

Mindenhová elkísért, minden vizsgálatra, vérvételekre bejött, uh-kon örült velem, még az amniocentézisemen is ott volt félig becsukott szemmel.:)


Végigcsinálta velem a vetélés utáni kivizsgálásokat az első terhesség után. A babacuccokat együtt szereztük be. Amikor leestem a lábamról a múlt héten, azóta mindent ő csinál itthon, én meg fekszem a kanapén. Nem tudom, ez vattacukorság-e, de ha igen, akkor azt csinálja:)


A dokim mondjuk azt tanácsolta nekünk, hogy sokat mozogjunk, így amíg nem lett az őrült szeméremcsont fájdalom, nem feküdtem itthon.:) De az is igaz, hogy nem vagyok veszélyeztetett terhes.


36hkm

2016. febr. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
12: van aki szereti a munkáját, ilyen egyszerű..
2016. febr. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
70%

"Én teljesen elfogadom,hogy van akinek a munka jó."


Ezt olvastad?? Írtam. Elfogadom!

2016. febr. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Örülj neki, én még egy kávét se kapok, meg simán elnézi hogy hajolgatok a nagyobbik játékaiért, emelni nem enged azt mindig meg csinálja helyettem, de ennyi. 32hkm
2016. febr. 19. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!