Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 18 hetes UH-n széttárt...

Ha 18 hetes UH-n széttárt lábbakkal fiút mondtak rá, az mennyire tuti?

Figyelt kérdés
Bajcsyba (BP) 18 hetes UN-n szerencsésen széttárta a lábát és fiút mondott rá a doki. Látszódott a 2 here meg a fütyi. Ha a Nőgyógyászaton a dokim azt mondta lány, de eléggé nehezen látott oda, alaposan takarta a lábával. Bízhatok benne hogy fiuból nem lett lány? Mert már mindenki úgy beleélte magát a fiu gondolatába :) Persze mind 2 nemnek egyformán örülnek...

2016. febr. 18. 16:57
 1/2 anonim ***** válasza:
zacsi és fütyi nem szívódik fel... igaz az a tuti, ha megszületik, na de ha ott volt, akkor ott is maradt
2016. febr. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nálam ugyanez volt a helyzet, 18. hetin a vizsgálatot végző orvos egyértelműen fiút mondott, széttárt lábakkal mutogatta magát a fiam :) A saját orvosom azután sem tudta egyszer sem megmondani egészen a terhesség végéig, hogy mit lát.... 1-2 nappal a szülés előtt próbálkozott, akkor azt mondta, talán tényleg fiú...

De én hittem a 18.heti uh-nak és én is kisfiút éreztem. Fiú is lett :))

2016. febr. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!