Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Előző császár miatt veszélyezt...

Előző császár miatt veszélyeztetett terhesség?

Figyelt kérdés
Csak akkor láttam, hogy a dokim ezt írta a papíromra, amikor már eljöttem. Szóban erről nem mondott semmit, pedig sok mindenről beszéltünk. Más is kapott ilyen kódot? Ez mit takar pontosan?
2016. febr. 19. 16:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Semmit. Adminisztratív kategória, nincs jelentősége
2016. febr. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

sztk-ban ráírták nekem is az összes papíromra, ha ott voltam. akkor ki tudnak írni táppénzre később, ezért írják rá, megkérdeztem az orvost (végül úgy alakult, hogy home office-ban vagyok, előtte meg dolgoztam, így tp-t nem kellett igénybe vennem)


37hkm

2016. febr. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen orvosi kategóriák, amire az adminisztráció miatt van szükség. Nekem is ráírták a lapomra, hogy sürgősségi császár volt, holott 2 órát vártunk az anesztesre, nem volt abban semmi sürgős.
2016. febr. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Á, köszi, tényleg erről lehet szó, mert az előző terhességemnél is írt fura kódokat, amikre csak annyit mondott, hogy semmi jelentősége.
2016. febr. 19. 16:52
 5/10 anonim ***** válasza:
Én amikor gombás fertőzéssel mentem sztk-ba, akkor is ezt írták rá. Nem gondolom, hogy ez annyira veszélyeztetné a terhességet. :D
2016. febr. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

3!


A sürgősségi császár nem feltétlenül azt jelenti, hogy hopp most azonnal. Minden, nem programozott császár surgosseginek minősül

2016. febr. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ugyan már, 5, dehogy veszélyezteti. Csak koraszülést okozhat, súlyosabb esetben a magzat is fertőződhet
2016. febr. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Èn is csàszàros voltam,nekem a dokim azt ìrta a papìromra,hogy magas rizikójú terhessèg,de ez nem egyenlő a veszèlyeztetettel. Ez valóban adminisztràció,egy új kötelező a dokiknak,ez azt jelenti,hogy csak orvos vègezheti a terhesgondozàst,mert az újdonsàg most az,hogy problèma mentes terhessègnèl szülèsznő is vègezheti a terhesgondozàst, doki nem szüksèges. Èn úgy tudtam,hogy a csàszàr miatt nem lesz valaki veszèlyeztetett. Engem sem minősìtettek annak. Nàlad nincs vèrzès,barnàzàs mèhszàj gond?
2016. febr. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

# 8: Nem, semmi gond nincs, azért furcsállottam. Maximum azért lehet veszélyeztetett, mert 40 felett vagyok, de ez csak úgy jelenik meg a papíromon, hogy tájékoztattak a genetikai vizsgálatokról (ez meg is történt, hosszasan beszélgettünk a lehetőségekről).

Méhszáj 3000, vérzés nem volt egyáltalán.

2016. febr. 20. 00:05
 10/10 anonim ***** válasza:
6-os: épp ezt írtam én is. De ezek szerint a szövegértés nem az erősséged.
2016. febr. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!