Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki császármetszéssel szülte...

Aki császármetszéssel szülte az első a babáját, annak fájt a terhesség legelején a heg?

Figyelt kérdés
Nem tudom még biztosra hogy terhes vagyok-e megint (nagyon szeretnénk a kis tesót),de egy pár napja érzek a hegem szélénél szúró fájdalmat és kis szúrkálásokat. Illetve szinte egész nap émelygek.A kérdésem az lenne hogy a második terhességnek nagyon nagyon az elején ti is érzetetek hasonló tünetet a hegnél? Az első babámnál arra emlékszem hogy amikor nyúltak a méhszalagok akkor éreztem ilyen szúrkálásokat.Most viszont nem tudom eldönteni, hogy a hegemmel van-e probléma vagy úton a kis tesó és ő jelez :)

2015. aug. 14. 11:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem menzesznél is fájt,szóval lehet
2015. aug. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem menzesznél nem szokott fájni egyáltalán,ezért furcsállom hogy 13hónap után megint érzem a heget.Köszönöm a választ :)
2015. aug. 14. 11:31
 3/8 anonim ***** válasza:
En nekem nem fajt a hegem. Talan most igy a vegen huzodik.38hkm
2015. aug. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Első császár után semmi bajom nem volt, terhesség vége felé fájt csak, második császár után a mai napig (4éve szültem) van,hogy fáj.
2015. aug. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem az első pillanattól fájt a heg.végig kisérte a várandóságom
2015. aug. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
8 és 4 éve volt császárom, most a harmadik babavárás felénél vagyok, soha nem fájt semmitől a hegem.
2015. aug. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3x szültem császárral, harmadszorra ikreket. Sosem fájt terhesség alatt és menseskor sem a hegem.
2015. aug. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem fájt soha a hegem. Már 26 hetes terhes vagyok a másodikkal, és még csak nem is lett érzékenyebb (2,5 év telt el a császár óta).
2015. aug. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!