Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Angliában élő magyarok! Igaz...

Angliában élő magyarok! Igaz az, hogy itt csak 12. Es 20 heten van ultrahang? Vagy 15. Heti es 20. hetin? Mert ma már az utóbbit is hallottam!

Figyelt kérdés

Még csak 10hetes kismama vagyok,de minél elobb szeretnek tisztában lenni a dolgokkal. Magyarorszagon voltam egyszer 6+5hetesen,minden Rendben volt. Viszont Angliában élünk a férjemmel,es itt mindenki mondd mindent. A munkahelyemen ma egy no azt mondta csak a 15.heten van es a 20heten..aztan tobb nincs is. Nem ertem en ezeket, hiszen nagyon fontos a 12.het 😔

Menjek maganorvoshoz majd?

Valaki aki Angliában el,esetleg le tudna irni a tapasztalatait?

Nagyon megköszönném!


2016. febr. 19. 19:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Angliai vagyok, kétgyerekes, Cecily és Dolly a két lányom. Nekem az van hogy 15. héten és 20. héten volt, mert Dolly 2 hónapja született, Cecily 6 éves.
2016. febr. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!