Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes kismamák ti is...

34 hetes kismamák ti is féltek a szüléstől?

Figyelt kérdés
Én most hogy összepakoltam a kórházi cuccomat eléggé elkezdtem félni, hogy mit fogok érezni, mennyire fog fájni, hogy fogom birni. Remélem nem vagyok egyedül ezzel. :)

2016. febr. 19. 22:35
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Én még nem pakoltam össze a cuccomat, 35+5 hetes vagyok és ez is frusztrál. Meg van véve a szoptatós melltartó kivételével minden, de nem árult kint az a nő ma se akinél jó minőségű és jó áron van. A cuccom 3/4-e a baba összes holmijával együtt szüleimnél van, azt csak a párom segítségével tudnám elhozni, de mindenki nyugtat hogy ráérek még. Hát én nem így érzem... A pénz miatt is izgulok, hogy adom oda a dokinak vagy mikor. A szülési fájdalom egyelőre a 3. tényező ami aggaszt, inkább attól félek még, hogy valami baja lesz a babámnak amit nem vettek észre ultrahangon, mert pajzsmirigy alulműködésem van amire nem szedtem rendesen a gyógyszert, mivel elvileg meddő vagyok, valamint párom életében először és utoljára a fogantatás előtti héten kipróbálta a drogot... Szóval bőven van min izgulnom. A kiságy sincs még összeszerelve.
2016. febr. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

Gyereknek minden kész,kórhàzi cucc folyamatban.


Nem nem izgulok,màr vàrom. Tudom hogy megy a szülés,úgyérzem felkèszültem.

De mondjuk sosem voltam azaz izgulós fajta.

2016. febr. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%

" a fogantatás előtti héten kipróbálta a drogot"


Mi az A DROG? Orvosilag a koffein is az, de a fűtől a heroinig sok minden belefér amúgy is.

2016. febr. 20. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Én nem félek, mondjuk már második baba, de elsőnél se féltem, inkább izgultam, persze fájni fog, de egy nap az egész, és hamar elfelejted, a babáért megéri, és az igazán neheze majd csak utána jön. Ne félj, inkább tudatosítsd, hogy petsze fájni fog, de kibírható, mindenki kibírja, és belülről közel sem olyan ijesztő mint kívülről nézni. Ne olvass rémsztorikat és ne nézz szülésvideókat.
2016. febr. 20. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Èn is fèlek 35 h.km nekem is pajzsmirigy alul.m van mennyit hìztál èn 20 kilót ;( 30 hèten már mindent bepakoltam magunknak kèt nagy bôröndel megyünk magánra.ki akadt a vèdőnő hogy minek annyi cucc mondom mindenre kell gondolnom
2016. febr. 20. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Császármetszéssel fogok szülni és persze, félek. Elmeséltettem a folyamatot a dokimmal és a szülésznővel is, de mégis félek. Milyen lesz infúzióval a kezemben feküdni órákat, milyen lesz először felállni a gyógytornásszal. Kedves lesz-e az újszülöttgyógyász? Rendben lesz-e a gyerek? Csak az nyugtat meg, ha arra gondolok, a férjem a fejem mellett fog ülni végig, a dokim pedig profi orvos.


Hétfőn lesz egy CTG még, ha rossz az eredménye, mikor csinálják vajon a műtétet...stb.


A kórházi csomagunkat már bepakoltuk, anyu és a védőnő is megnézte és egy frissen szült bnőm is, új dolgokat is mondtak, azokat is elpakoltuk. Már csak a férjemnek kell bele olyan ruha, ami nem pizsi, hogyha látogatók jönnek.


Félek, hogy tényleg tudják-e zárolni a pénzt az EP-nkről és nem kell-e újra kifizetni és később számlát kérni az EP-től...pedig nyilván ez a gyakorlat, feleslegesen félek.


2 hét múlva lesz a műtétem, addig itthoni munkavégzésen vagyok, félek, hogy nehogy elfelejtsünk szólni a főnökömnek a szülésről, hogy tudjon felvenni a szerződésemre valaki mást. Vagy, hogy megjön-e majd a gyerek TAJ-kártyája időben vagy hónapokig kimarad a CSED? (Van félretett pénzünk, de pont most vettünk lakást, jobb volna arra szánni.)


36 hkm

2016. febr. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
2szer szültem, mindkettőnél a 32. Hét után már készen volt minden. A masodik baba a 35. Hetre született. A pénzt én a dokinak mindketszer a 6. Hetes kontrolon adtam oda a magánrendelőjében, ott biztos nem lát senki és nem is kell feszelyezve erezni magat az embernek. Most a 3. Babaval a 17. Heten vagyok és alíg várom hogy elkezdhessük beszerezni a babadolgokat, de arra azért még várunk néhány hetet.
2016. febr. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%

36 hetes elmúltam. Nagyjából összeszedtem a kórházit. Elsővel ilyenkor már megszültem, sürgős császárral. Sajnos most is császárom lesz. Félek kicsit, de inkább már túl lennék rajta! Már nagyon fáj a csontom alul, nem bírok lépni sem. Az oviból a nagyot minden nap szinte már sírva hordom. Tudom mi vár rám pár hét múlva, be vagyok kaksizva nem tagadom, de tényleg várom is. A savam az egekben állandóan, szuszogok, pedig összesen eddig 6kg híztam csak.

Nyugi rendben lesz minden, ilyenkor már az utolsó hetek nehezen telnek mert izgatottsággal van tele az ember! :)

2016. febr. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
71%

Bár én már 38 hetes vagyok, de én inkább várom. Persze kicsit félek is, mert hát hiába szültem már, minden szülés más. Ráadásul az első szülésem egyáltalán nem jó élmény volt (és akkor finoman fogalmaztam).

Már nagyon rosszul alszom (ha sikerül egyáltalán), fáj a szemérem- és farokcsontom, kínoz a gyomorsav...

2016. febr. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
3-as, ha nem tudsz a kérdésre válaszolni minek írsz??? Különben meg nem az volt a kérdés, hogy milyen drogot próbált ki, de ha neked úgy jobb gondold azt hogy kávét...
2016. febr. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!