Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség során mikor kell...

A terhesség során mikor kell jeleznem az orvosomnak, hogy ha császár lesz, szeretném elköttetni a petevezetékem?

Figyelt kérdés

Előző gyermekemet császárral szültem, így valamivel nagyobb az esélyem, hogy ismét császár lesz. Nem ez a cél, de HA császár lesz, akkor szeretném megcsináltatni az elköttetést.

(40 éves elmúltam, tehát jogilag lehetséges.)


2016. febr. 20. 00:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Bàrmikor beszélhettek erről, amikor épp eszedbe jut megkérdezni :)
2016. febr. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Minél előbb, hogy így készüljenek.
2016. febr. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

"amikor épp eszedbe jut megkérdezni "


Hát éppen ez az, ma is voltam UH-n, és jól elfelejtettem. :D A következő vizsgálat a genetikai, azt nem a dokim csinálja, remélem, a következőn nem felejtem el...

2016. febr. 20. 00:41
 4/23 anonim ***** válasza:
Írd fel egy kicsi papira amit be teszel a kis könyvbe vagy oda ahol turkálsz(táska, mappa stb) vagy olyan helyre amit biztos előveszel amikor mész hozzá.
2016. febr. 20. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem minimum 3 gyermek is feltétel.
2016. febr. 20. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Bármikor. A műtét előtt egyébként rá szoktak kérdezni, és rögtön a műtét előtt kell aláírnod a papírt, hogy szeretnéd a sterilizációt. Nem sok pluszmunka a műtét közben, szóval nem kell sokkal előre jelezni.
2016. febr. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Nekem 2 éve volt, de hivatalosan volt valami 3 vagy 6 hónapos várakozási idő. Én mondjuk szóltam is akkor, még a terhességem elején megbeszéltük, de mikor bekerültem a kórházba, akkor írattak velem egy visszadátumozott szándéknyilatkozatot, mert anélkül nem csinálhatták meg a műtétet.
2016. febr. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Akkor nincs várakozási idő, ha valamilyen egyéb műtéti beavatkozás (pl. a császármetszés) lehetővé teszi a műtét elvégzését.
2016. febr. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nekem két éve még írnom kellett volna 6 hónappal a szülés előtt egy hivatalos kérvényt.
2016. febr. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Már az elején. Egyik ismerősöm pont most intézte. Kötelező fél év gondolkodási időt adtak neki! Ha a császárral együtt akarod letudni akkor azonnal jelezd. Így ingyenes az eljárás, ha szülés után akarod ezt megcsinálni akkor fizetős a külön beavatkozás.
2016. febr. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!