Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megtartanatok a helyemben...

Megtartanatok a helyemben babat, ha?

Figyelt kérdés
Egyedul, 31 evesen, elso gyerek, de csak reszmunkaidoben dolgozok, tehat eleg szukosen eleg, a nagyszulok tehetosek, de konzervativak, nem orulnenek, hogy egyedul vallalnek gyereket, sajat lakas van, kocsi nincs...
2016. febr. 21. 16:18
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. febr. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Igen
2016. febr. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
75%
Igen. Nekem még ennyim sincs mint neked, nincs lakásom, se autóm. 29 múltam mikor kiderült babát várok, és tudtam, hogy a párom még nem akar, de nem voltam képes abortuszra menni, főleg hogy elvileg meddő vagyok. Párom 2 hét alatt megbékélt a gondolattal, hogy babánk lesz és nagyon várjuk már a picurt. :) 36h km
2016. febr. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Utolso, de neked van parod!! Es igy kisebb csoda, h meddokent fogant, gratula! :)


Koszonom a valaszokat, fura, h ennyien bevallalnatok egyedul is, nem torodve a tarsadalom es a csalad biralataval!

2016. febr. 21. 16:32
 5/32 anonim ***** válasza:
79%

Volt már abortuszod?

Nekem sajnos volt már egy, és húszmilliószor megbántam pedig tudom hogy ez volt a legjobb döntés amit hozhattam ( elsősorban nem anyagi okok miatt)

Ha van hol laknotok fixen, és azért nem havi 50ből kell megélnetek akkor eszembe se jutna, utána elgondolkodnék de szerintem megtartanám , többet soha abortuszra...

2016. febr. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:

Bevállalnám. Hiába konzervatívak a nagyszülők, és hiába nem örülnének eleinte, szerintem megbékélnének a gondolattal egy idő után, és szeretnék a kis unokájukat. Ez pedig azt jelenti, hogy anyagilag is biztosan támogatnának, amíg szükséged van rá.

Szerintem nem fogod megbánni, ha megszülöd, azt viszont könnyen megbánhatod, ha elveteted. És akkor egész életedben kísértene a mi lett volna, ha... :(

Én nem vagyok alapból abortusz-ellenes, úgy gondolom, vannak élethelyzetek, körülmények, amikor jobb, ha nem születik meg a baba. A te helyedben viszont biztosan megtartanám. Hidd el, nagyon sok örömet fog okozni. :)

2016. febr. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
62%
Miért fura? 1. Nem vagy már mai csirke, lehet hogy az abortusz után nem fog összejönni soha többé. 2. Az abortusz gyilkosság..tudod hogy hat hetesen már dobog a szive? 3. Biztos, hogy segitenének a szüleid.
2016. febr. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Missed ab- om volt... Pont ez a honap vegen szuletett volna meg... Ezutan romlott meg a kapcsolatunk, leginkabb az en hibambol...


Ha nem kapok tamogatast, akkor 28500Ft-bol es abbol az osszegbol kene megelni, amit az apa fizet, ezt nem tudom, h kell kiszamolni...

Tehat, nagyszulok nelkul nem menne.


Sokak szerint onzes csak azert gyereket vallani, mert mar nagyon szeretne az illeto anya lenni...

2016. febr. 21. 16:45
 9/32 anonim ***** válasza:
Akkor talán velük beszéld ezt meg.
2016. febr. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
Igen de 2 hétig ez kérdéses volt, mert annyira nem akarta a babát, haza költöztem anyuékhoz, mert nem tudtam elviselni, a babát választottam. Az csak egy jó dolog, hogy észhez tért, és végül megbocsájtottam neki.
2016. febr. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!