Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A babának csak az árt, ami...

A babának csak az árt, ami nekem sem esik jól?

Figyelt kérdés
Hülyén fogalmaztam. Tehát pénteken derült ki,hogy 7 hetes terhes vagyok. Viszont 3 hónapja diétázok ami natur husiból,zöldségből és gyümölcsből áll. Szeretem. Ha én jó ízzel eszem,akkor a babám is szépen "cseperedik" majd?
2016. febr. 21. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha napi ötször eszel, semmi gond.
2016. febr. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Fogyókúrás diétában ésszel a gyümölccsel, magas a fruktóztartalma. Inkább teljes kiőrlésű gabonából nyerj szénhidrátot.


A magzat pedig parazita üzemmódban működik, ha valamire szüksége van, azt kivonja a szervezetedből - nem a gyomrodból!

2016. febr. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyébként önmagában nem igaz, hogy ami neked jól esik, az nem árt a babának. Nekem egész terhesség alatt baromira jól esett volna egy cigi. De nem tett volna jót neki.
2016. febr. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Arra kell figyelni, hogy a legalább 150 gr CH meglegyen egy nap, 5 részre osztva. Annál kevesebbet ne egyél. Egy diétánál azért ez könnyen előfordul, ha az ember kizárja a kenyeret, cukrot. Szóval mérj, számolj.


Ezen felül meg elveszi a baba, ami neki kell.

2016. febr. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én meg azt gondolom hogy ha nincs különleges okod diétázni.... cukros vagy,magas vérnyomás stb. Akkor a terhesség nem éppen a diétázás és fogyókúrázás időszaka. Egyél jókat. Nem muszáj zabálni de a baba elfogja venni a szervezetedből ami neki kell. Ne gyengülj le csak hogy csinos maradj. Ha meg szültél lesz időd diétára. Ha pedig muszáj diétázz minden képpen meg kell beszéld a kezelő orvosoddal aki az általános állapotodhoz mérten fogja neked előírni a diétát.
2016. febr. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem fontos a diéta,de rendesen jól esik. Több az energiám is mióta kevés szénhidrátot eszek. Cukor,liszt nincs az étrendenben. Természetesen ha megkívánok egy töltött káposztát jó friss fehér kenyérrel,nem fogom megvonni magunktól:)
2016. febr. 22. 09:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy fogyókúrás diétánál a hiányzó CH helyett a zsírraktárakból nyer a szervezet energiát, ez a cél, így lehet fogyni. csakhogy a felhasznált zsírból ekkor méreganyagok szabadulnak fel. Egy várandós esetében ez azt jelenti, hogy ezek a méreganyagok a méhlepényen és véren át a babához is eljutnak. EZÉRT nem szabad sem terhesség,sem szoptatás alatt fogyózni, nem azért elsősorban, mert a baba különben nem cseperedne, nem "venné el", amire szüksége van. 150, de inkább 180 g CH-t ezért be kell vinni várandósan. Az persze mindnekinek csak jó, ha ezt zöldségekkel, gyümölccsel (mértékkel inkább), és teljes őrlésű gabonákkal viszed be, nem pedig pudinggal. Azt könnyen ellenőrizheted, hogy nem kevés-e a bevitt CH: patikában, neten lehet venni tesztcsíkot, ami a vizelet aceton (keton) szintjét mutatja. Ha keton van a vizeletben, akkor elkezdődött a zsírbontás, és több CH-t kell enned.
2016. febr. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!