Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24. héten +5 kg sok szerintetek?

24. héten +5 kg sok szerintetek?

Figyelt kérdés
Mennyi lesz így a vége. Már most egy picit nehéznek érzem... hogyan tudnám visszafogni magam ha állandóan ennék?
2016. febr. 21. 21:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hogy lenne már sok ne viccelj.
2016. febr. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Elég sok.

Én a 24. hétig 4 kilót fogytam...

Bár ha te alapból nagyon sovány vagy, akkor belefér.

Hiába ennél állandóan, fogd vissza magad, vagy nassolj gyümölcsöt, rágózz, ha rághatnékod van.

A terhesség alatti plusz kalóriaigény nem sok, max. 400-500 kcal, tehát egyáltalán nem kell "kettő helyett" enned, mert durva elhízás lesz a vége.

Valamint persze mozogj sokat, ha eddig is sportoltál, nyugodtan folytathatod azt is óvatosan.

2016. febr. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem vészes, egyáltalán nem biztos, hogy sok lesz a vége, én kb így voltam előző terhességemkor, 12 kiló lett a vége, ami még normális, vékony vagyok amúgy, nem volt súlyfeleslegem előtte, és a terhesség alatt végig nagy étvágyam volt.
2016. febr. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

En ekkor -5 nel jartam.

Utana kezdtem el hizni, +9 kilo lett a vegere.

2016. febr. 22. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem sok. En kb 4 kilonal jartam es 12 lett a vegere, 2 kilo maradt rajtam szules utan kozvetlenul, egy honapon belul az is eltunt.


Nyilvan fugg attol is, hogy milyen sulyrol inditottal. En vekony voltam, nem igazan lett volna mibol fogynom, de nem is volt hanyingerem aoha. Tobbet sem ettem, mint szoktam, ugy ettem, mint alapban.


De pl tulsulyosan sok lehet. A baratnom eros tulsullyal indult es mivel a venyomasa is alapban magas volt, igy oda kellett figyelnie, nem hizott semmit, sot, fogyott 2 kilot a vegere, szules utan 12 kiloval kevesebb volt, mint teherbeeses elott.


De normal testalkatrol indulva ez nem sok.

2016. febr. 22. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem sok. Én kb ilyen ütemben híztam. És a végén +10 kg lett. Szülés után nem maradt semmi.
2016. febr. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én mindkét terhességemnél ennyinél tartottam ekkor, és 10 kiló lett a vége. Két hónappal a szülés után mélyen az induló súlyom alatt voltam.

#2 válaszoló, miért lenne már rengeteg ez a súlygyarapodás? Persze, ha pl. valaki 90 kilóról indítja a terhességet, annak sok. Nekem, aki 57 (167 cm) kilóval kezdett, pont ideális volt (a második trimeszterben kezdtem felszedni a kilókat, az első 14 hétben egy grammot sem híztam).

2016. febr. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Igyál sokat,és egyél sok almát,zöldséget.

Előző terhességemnél 14kg jött fel a 40.hétre,úgy hogy 12.hétig 3 kg lement,szülés után rögtön lement -10kg.

jelenleg 18 hetes terhes vagyok a 13. hétig 4kgt fogytam,most 5 hét alatt 2kg jött fel,figyelek az étkezésre,este pl nem is eszem pláne nem nehezet vagy hízlalót. Szerintem ha odafigyelsz mit eszel és eleve vékony voltál nem sok a 2. trimeszterben a legtöbb a hízás,lehet utána alig jön fel.

2016. febr. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat! Átlagos testsúlyom volt. De nem voltam nagyon rosszul nem hánytam így nem is fogytam. Amúgy 169-170 cm vagyok és 61 kg-val kezdtem a terhességet. Most vagyok 66kg.
2016. febr. 22. 11:25
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
sok. 20 hetes vagyok, és annyi vagyok, amennyivel kezdtem.
2016. febr. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!