Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36. héten elmennétek még egy...

36. héten elmennétek még egy olyan fontos eseményre, amihez több órát (kb.4) kell utazni?

Figyelt kérdés
2016. febr. 22. 09:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Attól függ mennyire fontos az az esemény. Ha úgy ítélném, inkább nem utaznék.
2016. febr. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
Igen.
2016. febr. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Kizárt. Négy óra távolságról ha megindul a szülés, nem biztos, hogy vissza sikerülne még érni a kiválasztott kórházba.
2016. febr. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%
Simán. Kórház mindenütt van, ha véletlenül be indulna a szülés, máshol is megoldjak.
2016. febr. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
32%
El. 38.hétig utazgattam kb 4 órát a főiskolám és a lakóhelyem között ráadásul tömegközlekedve.
2016. febr. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mi az a fontos esemény.


Viszont az biztos, hogy utánanéznék, hogy az esemény helyszínén milyen kórházak vannak, hogy ha baj lenne tudjam hova kell indulnom.

2016. febr. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem igen.. 35 hetesen èn repültem 6 ès 3 èves örökmozgò fiaimmal. .

Ha nem vagy veszélyeztetett terhes , ha jòl èrzed magad,nincsenek jòslò fàjàsaid akkor nincs miért aggòdj szerintem.

Amùgy meg leginkàbb te èrzed hogy mennyire viselne meg tèged.. tedd azt ahogy jònak èrzed hallgass a tested jelzéseire :)

Jò babavàràst , könnyű szülèst kìvànok

2016. febr. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Yuc3 ***** válasza:
39%
Igen.el.38hetes mi lagziban voltunk amikor a 2.fiunkat vártuk.1orara volt a korhazamtol
2016. febr. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Amúgy rugalmas, mozgékony vagyok, terhesség alatt is, de ez nekem sok volna, a 4 óra távolság, nem a terhességi hét. :)


De én már tudom, hogy 2 hét múlva lesz a műtétem, van választott kórházam és ott orvosom is, már a szerződést is megkötöttük (Kútvölgyi), nem mernék kockáztatni egy olyan szülést, ahol nem lehet esetleg benn a férjem vagy hogy nem lehetne benn velünk a kórházi napokon, mindezt idegen dokival. Őszintén nem vonz.:)


36hkm

2016. febr. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Látom aki nem otthon csücsült,és még tudott utazni azt le kell pontozni..
2016. febr. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!