Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magnosolv magnéziumból egy...

Magnosolv magnéziumból egy nap mennyit isztok 20. hét környékén vagy azután?

Figyelt kérdés
2016. febr. 22. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Végig csak 1-et ittam, max. akkor kettőt, ha éjjel lábikragörcsre ébredtem. A 37. héten hagytam abba, 38. héten meglett a baba.
2016. febr. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Egy tasak mellett keményedett a hasad?
2016. febr. 22. 10:09
 3/5 anonim ***** válasza:
3-at nagy ritkán 4-et... És van,hogy így is keményedik...😩
2016. febr. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én akkoriban még napi kettőt ittam, mert dolgoztam rendesen 5ig és elfáradtam, nehezedett a hasam. most egy hete itthon vagyok, azóta csak reggel iszom egyet, az is elég.


37hkm

2016. febr. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egy tasakot iszom (fél adag reggel fél adag este), eddig jó volt így.Én is dolgozom és nap végére elfáradok nagyon és bekeményedik a hasam. Amikor hétvégén többet tudok pihenni akkor nincs ez. Lehet nekem is többet kellene innom belőle.
2016. febr. 22. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!