Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem érzek mozgást. Valami baj...

Nem érzek mozgást. Valami baj lehet? 26+3

Figyelt kérdés
Első babámat várom, így nem tudom hogy mi az ami normális és mikor kell tényleg parázni, így a véleményeteket kérem. Az utóbbi hétben nagyon csendes a picur a pocakban. Szombat este zuhi után ahogy feküdtem éreztem őt utoljára. Előtte szintén napokig nem éreztem semmit és most szombat óta megint semmi. Ez normális hogy több napon át nem érzi őt az ember? Lehetséges, hogy esetleg olyan pózban van,amelynél nem kivehető a mozgása? Eddig sokkal aktívabb volt,már voltak kívülről látható rúgásai is. Azt még mellé tenném hogy a méreteit nézve 6 nappal kisebb. Most azon agyalok, hogy amennyiben holnap reggelig sem fogom érezni elmegyek a dokimhoz hogy nézzük meg minden rendben van e. Van otthon szívhang hallgatom, de Murphy közbejátszott és elromlott,úgyhogy mégcsak házilag sem tudom magamat megnyugtatni. Köszönöm a válaszokat.

2016. febr. 22. 15:33
 1/10 anonim ***** válasza:
57%

A mozgás élettani folyamat.Senkinek ne hidd el,amikor azzal jön,h lusta,vagy alszik a baba. Fogd magad és még ma menj be a kórházba,hogy ranézzenek mi okozza. Nyugodj meg, és indulj. (Napj min 10 mozgast kell szamolni.)

Minden jót Nektek.

2016. febr. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szombat óta semmi?

Az nem jó...

Próbáltál csokit enni? Guggolni?...

Menj el orvoshoz!

2016. febr. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Igyál egy kávét, egyél egy csokit. Ha nem érzel mozgást utána, akkor menj be a korházba. Az én babám se valami örökmozgó focista, de azért 2-3 óránál sosem telt el több mozgás nélkül.
2016. febr. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én mindenképp megnézetném! Bár nekem pont ellenkező tapasztalatom van első gyermekemmel, ő éjjel-nappal folyton mozgott, mint valami örökmozgó. Nemhogy magzatmozgást kellett volna vele számolni, hanem inkább a szabad perceket... (Kint is megmaradt ilyennek, az alvásában is sajnos...)

Szerintem lehet egy baba valamivel "lustább", de az, hogy 2 napig ne érezd, az nekem nagyon furcsa :/ Remélem minden rendben veletek, majd írj!

2016. febr. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kérdező hogy vagy?
2016. febr. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia.Hogy vagy ?
2016. febr. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
sziasztok. sajnos semmi jo. Missed ab a 26. héten. Még csak ma engedtek haza.
2016. febr. 27. 13:50
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom! :(
2016. febr. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagyon-nagyon sajnálom :((( Kitartást kívánok!
2016. febr. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom! :(((
2016. febr. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!