Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hónapos a fiam viszont ma...

9 hónapos a fiam viszont ma pozitívat teszteltem. Megtartanátok ekkora korkülönbséggel?

Figyelt kérdés
Mindig is 2 babát akartunk de nem gondoltuk h ilyen hamar sikerül. A kisfiam is 4 év 1 vetélés után fogant.
2016. febr. 24. 12:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Csak a korkülönbség miatt nem vetetném el. Ha amúgy is két gyereket szerettem volna, és nincs orvosi akadálya, akkor megtartanám, nem is kérdés.
2016. febr. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
persze...az unokahúgomék között napra pontosan 1,5 év van, 9 hónapos nagyobbik mellett esett teherbe, az eleje kemény volt, és egyikük sem egy könnyű eset ráadásul de most már folyton azt hallom a sógornőmtől, milyen jó hogy így alakult és kicsi a korkülönbség, mert most minden könnyebb - jól eljátszanak együtt tanulnak stb - 3,5 és 5 évesek
2016. febr. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Igen, hiszen akartok még egy babát. Persze menj el orvoshoz, és vizsgáltasd ki magad, hogy a szervezeted hogy fogja bírni. De szerintem már mindened helyreállt. :)

Szép terhességet.

2016. febr. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Én megtartanám!!!!!


(Bocsi, de ha nem vagytok benne biztosak, hogy megtartanátok ,akkor miért nem védekeztetek?)

2016. febr. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
mindenképp megtartanám!
2016. febr. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Ha egyébként is kettőt terveztetek és nincs egészségügyi akadálya, akkor igen.

Nekem a gyerkőc császárral született, emellett 5 hónapos korában méhnyak conisatio-n estem át (középsúlyos elváltozást találtak, majd 3 havonta jártam rákszűrésre), szóval mindenképpen az orvosommal konzultáltam volna, hogy mik a lehetőségek. Bár mi rendesen védekeztünk, hogy minimalizáljuk a kockázatot...

2016. febr. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%

Hűha, ezek szerint még a hat hetet sem vártátok meg a szülés után? :D

Csak a kis korkülönbség miatt nem vetetném el, ha minden más ok.

2016. febr. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Milyen 6 hetet nem vártuk meg???????
2016. febr. 24. 12:54
 9/19 Yuc3 ***** válasza:
Mindenképp
2016. febr. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
7-es! Jó a matekod! :D
2016. febr. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!