Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hónapos a fiam viszont ma...

9 hónapos a fiam viszont ma pozitívat teszteltem. Megtartanátok ekkora korkülönbséggel?

Figyelt kérdés
Mindig is 2 babát akartunk de nem gondoltuk h ilyen hamar sikerül. A kisfiam is 4 év 1 vetélés után fogant.
2016. febr. 24. 12:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen megtartanám. Amire megszületik kb. másfél éves lesz a nagy, nem vészesen kicsi korkülönbség, legalább tényleg együtt nőnek majd fel :).


7-es erre az okos következtetésre hogy jutottál???? :D :D

2016. febr. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
68%

Jesszusom sirtam a röhögéstől 7es :D

Neked ez honnan jött? Tanulj meg olvasni ;)

Annak aki azt irta miért nem védekeztek. Leirta.hogy 4 év után jött össze 1 vetélés után.

Megtartanám bizony!! :) nehéz. Lesz az eleje de megéri :)

Fiam és hugija között 22 hónap lesz.

8 hós volt a fiam mikor elkezdtünk próbálkozni a 2.al de később jött össze . :)

2016. febr. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Sógornőm egyik fia júniusban született, a másik következő év augusztusban :-) mintha ikrek lennének. Náluk nagyon jól működik. Hüvelyi úton születtek amúgy mindketten.

Beszélj az orvosoddal, hogy ő mit javasolna.

2016. febr. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Ha nincsen semmiféle orvosi, anyagi akadálya, akkor mindenképpen megtartanám. Mi egyébként is kis korkülönbséget szeretnénk a két gyerek között, "lerendezném" minél hamarabb. :)

Mondjuk valószínű 1 éves korától kezdenék próbálkozni a kistesóval, de hát ez most így jött ki.. 9 vagy 12 hónap, igazából az már nem számít szerintem.

2016. febr. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek olyat aki a 6 hetes kontroll utáni első együttlétből teherbe esett, 1 év sincs a két gyereke között :).

Ha szerettetek volna amúgy is 2. gyereket, szerintem mindenképpen tartsd meg, főleg hogy az első baba nehezen fogant.

2016. febr. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
71%

12-es hozzászóló a 4-es válaszoló vagyok, aki írta, hogy miért nem védekeztek!

Szerinted ez azt jelenti,(ha az első babára 4 évet vártak),hogy a következő baba is annyi időre fogan meg??!!!

Nem egy ismerősöm van akinek az első babája, nagyon sokára vagy inszeminációval sikerült, és a következő meg első hónapban, vagy pár hónap próbálkozással.....

Amúgy meg nekem az első az első hónapban, a második babára meg több évet vártunk, és ha nem akartuk még a babát védekeztünk!!!! De meg se fordulna a fejemben, hogy elvetessem, ha 2 gyereket akartunk volna, mint a kérdező esetében!!!!

2016. febr. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Én megtartanám ha már ott lenne a pocakomban. Két gyereket terveztetek, és megadta az élet. :)

7 hónapos volt a lányom, amikor hiba csúszott a védekezésbe. Másnap mentem esemény utáni tablettáért, mert nem szerettem volna kis korkülönbséggel gyerekeket.


Egyébként sok olyan ismerősöm van, akik sokat vártak az első babára, de nehezen jött össze, ezért nem védekeztek, gondolván a tesó is nehezen fog összejönni. Mindnek kis korkülönbséggel vannak gyerekei. :)

2016. febr. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

En meg! :)

Remelem helyesen döntesz!

2016. febr. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megtartjuk. Még azért reggel tesztelek első vizeletből. Kedden orvos. Jan 16.-án volt meg utoljára.
2016. febr. 24. 19:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!