Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megereszkedett a hüvelyfalam?...

Megereszkedett a hüvelyfalam? Mit jelenthet ez pontosan? Van félnivalóm?

Figyelt kérdés
Ki hallott ilyet? Tegnap totál megijedtem, mert mikor zuhanyoztam éreztem h vmi. kidudorodik a hüvelyemnél. Ma felhívtam az orvosom, és el is mentem, de nem vagyok nyugodt. Láttam rajta, hogy nem teljesen normális dolog, de "talán" nem olyan nagy gond. Én azért aggódom. Hátha itt többen voltatok így és van tapasztalatotok, hogy mi válik be. 30 hetes leszek pénteken, van egy 2 éves kisfiam így a pihenés nem sokszor adatik meg.
2010. márc. 31. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem is ez van!

Igazából műteni kellene, de egyenlőre félek tőle! Az intim torna kicsit javíthatja!

2010. márc. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Te terhes vagy???? És úgy kellene műteni???

Nekem most is megvan ez a probléma érdekelne van e valaki így. Mert rémisztő, és amikor többet vagyok fent akkor még inkább kijön. Nincs fájdalmam miatta csak mégis bosszant és félelmetes.

2010. ápr. 27. 22:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia, ne izgulj, nekem első terhességemnél kezdődött.. méhsüllyedésem lett, a tartószalagok kinyúltak és e miatt, nem okozott gondot, végig kihordtam a babát, attól, hogy lejjebb van és ha pl gugolsz majdnem kijön érzés van ..attól még a méhszájad zárva..ez általában a súlynövekedéstől is lehet. Nekem szülés után ajánlották a plasztikát de elutasítottam, azóta feljebb van picivel mint terhesen mivel fogytam de továbbra is érzem néha, és látom tükörrel ha megnézem szétnyitott lábbal..nincs vele teendőm egyenlőre mivel még szülni akarok másik babát is.


itt van egy link nézd meg és olvasd el feltétlenül látsz rajta képet is közép tájon..és elmagyarázza mikor van gond és meddig okés ez az állapot és mik a teendők.

[link]

2010. ápr. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem vagyok terhes. S nem is szeretnék több babát. Nekem a 4. szülés után jött elő ez a probléma, mivel gátvédelemmel szültem. Sajnos ez a hátránya lehet, ha nem csinálnak gátmetszést.

Ez alkati kérdés, hogy nem elég rugalmasak a szövetek, visszér, hasfal megnyúlás, pl. ezek is ettől vannak.

Most kicsit már jobb, de előbb-utóbb műteni kell. 15 hónapos a legkisebb gyerekem.

első válaszoló

2010. ápr. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!