Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kremes feher folyas a terhesse...

Kremes feher folyas a terhesseg legelejen rosszat jelent?

Figyelt kérdés
Nem budos, nem sarga, nem viszket, nem tul sok...
2016. febr. 25. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem.Ha nincs kisebb vérzés ,barnázás,görcs akkor nemhiszem,hogy baj lenne :) Boldog babavárást!:)
2016. febr. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem eddig minden koraterhességemnél bőséges fehér folyásom volt. Dokim látta legutóbbi vizsgálatkor, meg is jegyezte, hogy elég sok, és Protexin gyonphylus hüvelykúpot javasolt rá (ez simán kapható recept nélkül).
2016. febr. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

*Protexin gynophylus


elírtam, bocsánat

2016. febr. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem gond, a hüvelyed védekezőrendszere "rákapcsolt" a terhesség miatt.
2016. febr. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 nünü87 ***** válasza:
A folyás a terhesség egyik velejárója. Nincs baj szerintem de a dokidnak szólj róla. Nekem írt fel kúpot és kész.
2016. febr. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok, és friss infó, hogy megjött a rákszűrés eredményem, aminél szoktak ugye fertőzéseket is nézni. Nekem a bőséges fehér folyás ellenére SEMMI kórosat nem találtak a kenetben.
2016. febr. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom (:
2016. febr. 26. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!