Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fogadott Szuleszno vagy...

Fogadott Szuleszno vagy Fogadott orvos a Miskolci Semmelweisben? Kit tudnal ajanlani?

Figyelt kérdés
Nehez dontes elott allok ,hogy kit fogadjak.foggalmam sincs kit erdemes,ki rendes es arrol hogy milyen "tarifakkal" dolgoznak.Mennyibe kerul egy szules fogadott orvosnal?(milyen vizsgalatokat csinal 9 honap alatt es mennyit ker egy szulesert?)Barmilyen tanacsot szivesen veszek mert tanacstalan vagyok mit tegyek!Koszonom!
2016. febr. 26. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Szie!Tavaly szültem ott,mostmàr nem fogadhatsz csak szülésznőt,csak orvossal együtt.Sajnos így döntött az osztályvezető főorvos.Dr Dóka Zsuzsannát ajánlom,fiatal segítőkész és nagyon jó orvos.Vagy Koleszár doktornőt.
2016. febr. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom!Irtam neked privatban!Elore is koszonom!
2016. febr. 26. 12:26
 3/4 Betu ***** válasza:
Koleszàr Andrea tényleg nagyon jó fej, kedves és vicces. Nekem nem volt fogadott orvosom, de ő is bent volt a szülésemnél, végig bíztatott elég nehezen jött ki a babóm. A gàtvarràst ő csinàlta, tökèletes lett.
2016. febr. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom!Ez jol hangzik:-)
2016. febr. 27. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!