Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 28. hétnél járok 6kg plusszn...

A 28. hétnél járok 6kg plussznál, szerintetek mennyi lesz a vége? Én olyan 10-12re tippelek.

Figyelt kérdés
2016. febr. 29. 10:07
 1/4 anonim ***** válasza:
8 kg plusznál jártam akkoriban, most 12-nél már csak egy hét van a szülésemig, és ahogy elnézem magam (már nem dolgozom, és unalomból eszem itthon:D), szerintem 15 lesz a vége kb. Nem így terveztem, de kizárólag az én hibám volt ez a súlynövekedés, próbálom elviselni a következményeit. 38hkm
2016. febr. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

En 6 kilonal jartam 28 hetesen es 11 kg lett a vegere. A 20. Hetig hiztam masfel kilot, utana atlagosan heti fel kilot. (Volt hogy semmit, volt, hogy picit tobbet, de valahogy par hetente mindig pont a fel kilos atlag volt meg.)

Ezt igy nem lehet megjosolni, persze tippelni igen. Szerintem 12-14 korul lesz, ha semmi extra nem tortenik.


De a pakliban benne van, hogy:

-vizesedhetszba vegen, akkor tobb lesz

-egni fog a gyomrod, vagy csak siman nem lesz rendesen helye es alig birsz enni

-kevesebbet mozogsz, vagy kifejezetten pihenesre fognak

-szekrekedesed lesz a vastol

-nem 40 hetesen szulsz, hanem 38-nal

-es meg sorolhatnam. :)


De ez igy szerintem most jo, nem is sok, meg nem is keves.

2016. febr. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én 10 lg ot szedtem fel az elsönél ebbol 3 at 25. hétig. az utolso 3 kg az utolso 3 hétben jött fel de csak viz volt.
2016. febr. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ja a tippem lemaradt szerintem max 15 lesz a végére neked de ez nem törvényszerü.3 as
2016. febr. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!