Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi van ha a 8. hétre elmúltak...

Mi van ha a 8. hétre elmúltak a tüneteim? Elment a magzat?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


8 hetes vagyok. Mára elmúlt a mellfeszülés a reggeli hányinger is szinte minden! Fáradt se vagyok annyira munka után, mint pár hete. Mi történhetett? Nagyon aggódok!


2016. márc. 1. 08:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem hiszem. Nekem sem volt mindig tünetem. Ha nem volt verzes vagy erös görcs, akkor szerintem nincs miert aggodnod, de megertelek, en is ilyen voltam az elejen. Mikor kell menned legközelebb ultrahangra? esetleg ha annyira izgulsz akkor menj el privatdokihoz.
2016. márc. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Látom annyira nem egyedi, hogy nekem is elmúlt minden pont 8 hetesen.

Mondjuk én örültem neki nem aggódtam. Nem volt semmi baj már megszületett a baba.

Egyébként 11 hetesen még hánytam néha, pár napra visszajött a hányinger.

2016. márc. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

az embriódnak nincs baja emiatt.:) nekem pl. 2. terhességemnél a szédülés és hányás múlt el a 10. hétre.


de én amondó vagyok, hogy ha aggódsz, az megér egy uh-t. nekem egyébként volt vetélésem és csak akkor múltak el a tünetek és ment le a puffadás is, amikor már kilökődött a petezsák (embrióm nem volt).


38hkm

2016. márc. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én 8hetes+4 napos terhes vagyok és nálam is elmúlt minden tünet, az első terhességemnél is a 8. héten kezdtem jól érezni magam :) 7 hetesen volt szívhang..

Persze azért izgulok, pénteken megyek vissza a dokihoz.

2016. márc. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha aggódsz, menj el dokihoz és nézesd meg. Valószínűleg nincs baj, de olvastam olyanról, akinél sajnos nem lett jó vége.
2016. márc. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem is elmult 8hetesen...par napig! Aztan visszajött es meg mindig tart az iszonyú hányinger egesz nap szinte. Főleg amikor ébredek ,vagy megyek aludni. Szoval nem kell aggódni. Amíg nincs eros görcs esetleg vérzés,nincs baj. :)

13es fel hetes kismami

2016. márc. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha nagyon aggodsz, akkor menj el uh-ra.

Valoszinuleg nincs semmi gond, mert normalis hogy a tunetek megszunnek, majd ujra jelentkezhetnek is. Viszont hetekig emiatt idegeskedni nem jo, en inkabb megnezetnem a helyedben.


(Mondom en ezt ugy, hogy nekem 11 hetesen szunt meg az osszes tunetem egyik naprol a masikra, en is mentem uh-ra. Mondjuk en akkor mar nem csak aggodtam, hanem "ereztem" hogy baj van. Kiderult, hogy mar ket hete megallt a szivmukodes, de a veteles nem indult be, viszont valoszinuleg a hormonoknak ennyi idobe telt lecsokkenni annyira, hogy megszunjenek a tunetek.

Viszont az elso ket terhessegemnel meg a 12. Het korul szunt meg a puffadas, allando almossag, akkor viszont minden rendben volt a babaval.)

2016. márc. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De nem ugy van h ameddig nem verzel addig minden ok?
2016. márc. 1. 13:41
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez nem ilyen egyertelmu. Ha verzik az ember, akkor sem biztos, hogy van baj es forditva.

Az utolso valaszolo vagyok.

Nekem az elhalt terhessegemnel ketszer volt verzesem. Nagyon pici 8 hetesen es akkor meg minden rendben volt (voltunk ultrahangon), majd amikor megszuntek a tuneteim 11. Heten, akkor kezdodott ismet pici pecsetelo verzes. De akkor mar ugye mint kiderult tobb, mint ket hete megallt a szivmukodes.

De pl az elso terhessegemnel rendes gorcsos verzesem volt 12 hetesen, erosebb, mint egy mensi. Egybol korhazba is vittek es megneztek, a gyerek elt es kesobbiekben problemamentes terhesseg volt.


De ezen aztan tenyleg ne gorcsolj.

Hidd el, hogy a tunetek tenyleg jonnek-mennek, nem kell egybol a legrosszabbra gondolni. Viszont, ha nagyon ideges vagy miatta, akkor nezesd meg, semmi veszitenivalod nincs es megnyugszol.

2016. márc. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

sajnos nálam annyi volt csak,hogy elmúltak a tüneteim, vérzés egyáltalán nem volt és fájni kezdett a derekam. 9 hetesen missed ab lett :(


de nem jelent feltétlenül rosszat ha elmúlnak a tüneteket. a mostani terhességgel cicifeszülés se volt és már a 24.hétnél tartok.minden rendben van :)

2016. márc. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!