Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen voltatok ti is...

Terhesen voltatok ti is figyelmetlenek és dekoncentráltak? Elmúlik?

Figyelt kérdés

Jövő héten szülök. Még dolgozgatok, de már csak itthonról (nem megyek CSED-re szülés előtt).


Naponta kapok feladatokat és néha csak nézem a szavakat és mondatokat az emailben, és mintha nem lenne értelmük.:/ Pedig régen szerettem ezzel foglalkozni, ezért tanultam évekig, és jó is voltam benne.


Szerencsére a gyakornokaimra sok dolgot lehet testálni, de azért én se puszira kapom a fizumat, kellene érteni dolgozni is.:)


Azt se mondanám, hogy a babaszobában ábrándozom, mert nem ez tereli el a figyelmemet, csak úgy simán dekoncentrált vagyok folyton.


38hkm



2016. márc. 1. 10:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez is azt mutatja, hogy lassíts, most más a fontos. Befelé fordulás, szülésre készülés.
2016. márc. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez az egész terhességre jellemző, most már szerintem nem csoda, hogy nem tudsz koncentrálni. Nem tudnád csökkenteni a munkával töltött időt legalább? Tudnál a semmibe bámulni, és mondjuk 1-2-3 órát koncentráltan, kis szünetekkel dolgozni. Bár én a helyedben 1-2 hetet elmennék, de ha semmiképp sem akarsz, csökkentsd a minimumra szerintem.
2016. márc. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2: ja, nem dolgozom egész nap:) csak egy-két feladatot egy nap alatt. még ennyi sem megy, teljesen elbutultam, de tényleg.
2016. márc. 1. 11:19
 4/9 anonim ***** válasza:
Normális igen, és gyerek mellett még jobban el fogsz, tapasztalatból mondom :D
2016. márc. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Majd szerzek uj baratokat :)))
2016. márc. 1. 12:12
 6/9 anonim ***** válasza:
nem akarlak elkeseríteni, de terhesség alatt nálam is ez volt. és szülés után hatványozottan rosszabb lett. egy szimpla beszélgetés közben nem találom a legalapvetőbb szavakat :)
2016. márc. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, ja ok. Nem alacsony a vérnyomásod? Én legalábbis azzal küzdök, arra fogom a memóriazavarom..:)
2016. márc. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

7: de igen, de a phd-m alatt is az volt, mégis megcsináltam, én nem foghatom sajnos erre.:)


szerencsére, hogy a gyerekkel a férjem is itthon lesz velünk, így muszáj lesz valamit kezdeni magammal, tanulni akarok majd pl. egy régiós nyelvet.:)

2016. márc. 1. 13:11
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lesz jobb :)

Első terhesség alatt kezdődött a feledékenység, 3 évet voltam otthon a gyerkőccel, mire visszamentem dolgozni, egy értelmes mondatot nem tudtam kinyögni, beletelt 1-2 hónapba, mire visszarázódtam a felnőtt életbe. A memóriám azóta is csapnivaló, ami fontos, arra emlékeztetőt írok be, bevásárlólista természetesen nem megy fejből, időpontok úgyszintén. Google naptár nagy barátom :)

2016. márc. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!