Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Migrén ellen mit lehet tenni...

Migrén ellen mit lehet tenni terhesen?

Figyelt kérdés
Az egész koponyam luktet,a nyakamba,gerincembe,egesz lapockamba sugarzik a fajdalom,mar vagy 1 hete.Nem vettem be gyogyszert. Nem tudom mit lehetne csinalni.
2016. márc. 1. 12:19
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja,es sport kremet lehet hasznalni?vmi jo mentolosat? Vagy azt se?
2016. márc. 1. 12:20
 2/11 anonim ***** válasza:
Panadolt vehetsz be!
2016. márc. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én migrénes vagyok már vagy 15 éve, azóta már kitapasztaltam, hogy nekem semmi, de semmi nem segít.Ezért nem is eszek már rá semmilyen gyógyszert. Most hogy terhes vagyok többször előjön, és nagyon szenvedek, bár nekem max 2 napig tart de akkor reggeltől estig lüktet. Még a hányásig nem jutottam el soha, de a végén már annyira fáj, hogy a hányinger is eljön és persze étvágyam sincs, inni sem tudok. Én ilyenkor ha van lehetőségem lefekszem aludni, csöndben sötétben. Bár az sem segít szinte soha de legalább átalszok 1-2 óra fájdalmat.

Nem tudom mit lehet használni ilyenkor, én terhesként pláne nem kockáztatok semmivel. Várok és tűrök.

2016. márc. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%

Én tavaly életmódot váltottam. Gyakorlatilag nem eszek gyors felszívódású szénhidrátokat, csak lassúakat. Illetve jelentősen csökkentettem a műkajákat, próbálok minél tisztábban, egészségesebben étkezni. Egyik napról a másikra megszűnt a sorozatos migrénem, amivel már 10 éve küzdöttem.

Egy próbát megér... És még a babának is jót tesz.

2016. márc. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%
Én a múltkor elmentem az ügyeletre és kaptam algopirin injekciót 11 hetesen, mert azt hittem meghalok. Panadol annyit ért, mint halottnak a csók.
2016. márc. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az sem sokkal egészségesebb, de néha talán belefér:egy póhár jéghideg colába csavarj bele egy fél citrom levét és idd meg. Én ugyan nem terhesen ittam, de szokott segíteni.
2016. márc. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Barátnőm is migrénes, terhes. Semmit nem szabad bevennie.
2016. márc. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nekem is volt életmód váltós időszakom,semmit nem ért sajnos még sok sporttal együtt se. Amióta koffeint se iszok,csak rosszabb. Még egy masszőrhöz elmegyek nyak masszázsra,szerintem az használna. Meg jó kis gyógyfürdő is használna de azt se lehet:((
2016. márc. 1. 12:40
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem algopyrint engedett a dokim, mert a panadol nekem sem használt. Egyszer vettem be a 9. hét környékén, meg aztán a második trimeszterben is párszor.
2016. márc. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem a borsmenta illóolajtól el szokott múlni, vagy legalább enyhül. Elöl a pulcsim gallérjára cseppentek egy keveset.
2016. márc. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!