Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csinaltatok terhesen...

Mit csinaltatok terhesen torokfajas ellen?

Figyelt kérdés

A strepsilst meg a torokfajos cukorkakat, megfazas elleni forro italokat az orvosom nem ajanlja, de nekem nagyon nagyon faj a torkom, a hangom is elment. Teat iszok allandoan, de csak par percig hasznal.

39 khm


2016. jan. 28. 11:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj el az orvosodhoz, és ő fog tudni kezelést adni.
2016. jan. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én a mézet javaslom,az nagyon jó,főleg,ha meleg vízbe teszed fahéjjal együtt...nagyon jót tud tenni, vagy pl a főzöl magadnak forró karamellát...az mondjuk köhögésre van,de szerintem a torokfájásra is kedvezően hat..
2016. jan. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nekem az orvosom a tantum verdét javasolta (bár végül nem használtam, inkább kibírtam), épp én is kijöttem egy torokfájós, köhögős betegségből

33 hkm

2016. jan. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tantumverde. :) en elsővel es most is használtam. Sokat segít. Ha mas tunet nincs. Ha van orvos.
2016. jan. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sós vizes gargarizálás nekem legjobban bevált. Egy pohárnyi vízben kb. egy evőkanálnyi sót kell elkeverni. Nem szoktam egyszerre az egészet felhasználni, mert borzasztóan sós. Általában három gargarizálást bírok. Naponta többször kell ismételni.

A Tantum Verde tablettát egyébként nekem is ajánlották, úgy tudom, szopogatósak közül ez az egy, amit lehet kismamáknak is használni.

2016. jan. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen :) tegnap voltam orvosnal, de csak magfazasom van. Torokfajas es kohoges a tunet. Viszont ma reggelre nagyon rossz lett, elment a hangom is kb teljesen, es nyelni sem birtam. A kohoges is annyira faj, hogy ki tudnam tepni a hajam, amikor kohogok :D parom meg is kerdezte, hogyha ma megyek szulni, akkor hogy fogok sikitani ilyen torokkal a szuloszoban?:D

Koszonom meg egyszer a segitsegeket:)

2016. jan. 28. 14:50
 7/7 anonim ***** válasza:
hársfatea, kamillatea akár együtt főzve mézzel, csodákra képes :D
2016. jan. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!