Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Befordulhat még a baba?

Befordulhat még a baba?

Figyelt kérdés
Minden tökéletesen ment a terhesség során, a 28. héten befordult a baba, mondta a doki,99 százalék, hogy így is marad. Nos, az egy százalék jött be, mert múlt heten ujra voltam, és visszafordult. Most mindenféle praktikákat kell csinálnom, hogy megint le forduljon. Lassan töltöm a 34. hetet. Van esélyem? Azt mondta, ha nem jon össze a 37. hétig, akkor megpróbálják a 37. heten kívülről megfordítani, ennek a fele szokott sikerülni.
2016. márc. 1. 22:57
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Még csak 34 hetes vagy! Minek praktikázni, legrosszabb esetben azt éred el. hogy rácsavarodik a köldökzsinór. Van akinek a szülés előtt fél órával fordul be! Szóval ezen ne parázz, és ne praktikázz!
2016. márc. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia. Fiam 36. héten fordult be. Előtte 33. héten már nyúztam a dokim fülét, hogy mi lesz így hogy faros a babám. Idézem szavait: "Kismama, ne idegeskedjen olyanon amin úgysem tud változtatni, mellesleg az utolsó pillanatban is megfordulhat a babája"

És tényleg így volt:)

Kedves kérdező: van még idő bőven, hogy megforduljon a babád. Igaz, hogy kicsi már a pocidban a hely, nekem 36. héten 3kg-ra becsülték a fiamat (ami reális mert több mint 4kg-val született), és mégis sikerült befordulnia.

Szóval no stressz, boldog babavárást és könnyű szülést:)

2016. márc. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A 34 az "még csak"? 😀A doki javasolta a négykézláb állást, labdán rugozast és a hasam aljának megvilágítását. De köszönöm!
2016. márc. 1. 23:15
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Igen! 34 hetesen még csak, még több mint 1 hónapod van! Általában a babák 40. héten, vagy az fölött szoktak születni, a 36 előtt született még koraszülöttnek számít!


Gratulálok az orvosodhoz! De nyugodtan kísérletezgess, aztán ne sírj, ha mondjuk a köldökzsinór rátekeredik.

2016. márc. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én biztos nem hagynám hogy forgatgassák, ha nem fordul be megcsászároznak!

Nyugi nem fog bent maradni.

Nekem az első a 35. hétre fordult be addig faros volt, most 34 hetes vagyok a 2.-al a 32. hétig haránt fekvésben volt, biztos nem hagynám hogy kívülről macerálják szegényt, még van ideje megfordulni másfél hónap alatt.

2016. márc. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

4-es, nem tudom, orvos vagy-e, vagy hogy döntöd el, hogy melyik orvos a jó, a tied is mondott valamit, az enyém is. Ha megengeded, en bízom a sajatomban, négykézláb állni nem egy egetrengető brutalitás. De nyugodtan nézz szét a neten is.

Mindenesetre a stilusodon változtatni kéne, ha meggyőzőbb szeretnél lenni.

A többieknek köszönöm.

Mivel két rokonom is a 36-37. heten szült januárban, ezert nem érzem csaknak a 34-et, de persze reménykedem, hogy - akár az utolsó pillanatban - megfordul. Ilyen hozzászólásokat örömmel es köszönettel veszek. Ha valakinek nem fordult be, az is tanulságos.

Csak a megfellebbezhetetlen es agresszív emberektől ráz a hideg. Legalábbis akik anonim oldalon engedik meg maguknak.

2016. márc. 2. 08:38
 7/9 A kérdező kommentje:
Befordult a 36. hétre. 😊
2016. márc. 29. 10:04
 8/9 anonim ***** válasza:
Kár volt paráznod. :) Kitartást a továbbiakhoz!
2016. márc. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

2. Válaszoló vagyok..akkor pont úgy lett, ahogy nálam:) Kár volt aggódni.

Boldog babavárás, könnyű szülést:)

2016. márc. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!