Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Juliusra kiirt kismamak hogy...

Juliusra kiirt kismamak hogy vagytok? Tudjatok mar hogy kisfiu vagy kislany? Miket vettetek mar eddig?

Figyelt kérdés

2016. márc. 1. 06:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Július 31re vagyok kiírva, 18. Hetben járunk, kislány lesz 😊 még nem vettünk semmit, majd olyan 25-28 hét környékére tervezem. Jól vagyok, már elmúltak a rosszullétek. Neked kérdező? Kislány vagy kisfiú?
2016. márc. 1. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
En a 19. hetben vagyok. Meg nem tuduk, hogy fiu vagy lany, eddig nem lehetett biztosra latni. Jövöheten megyünk masodik nagy ultrahangra, akkor mar biztos latni fogjuk :) Neha alhasi fajdalmaim vannak, de amugy minden rosszulletem elmult. Mi mar babakocsiszettet, hordozot es babaszoba butort vettünk :)
2016. márc. 1. 07:31
 3/12 A kérdező kommentje:
meg annyit, hogy en 27.re vagyok kiirva:) es neked gratulalok a kislanyodhoz! :)
2016. márc. 1. 07:37
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Július 1-re vagyok kiírva,csütörtökön töltöm a 23.hetet. Nagyon jól vagyok,élvezem,ahogy ficereg a pocakban a kislányom. :) mi a nagyobb dolgokat megvettük,kiságyat,babakocsit,mert nagyon jó áron jutottunk hozzá. Ruhákat is kaptunk már nagyon sokat,majd pontosan átnézem,hogy miből milyen méret és úgy állunk neki vásárolgatni áprilisban.
2016. márc. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi még nem tudjuk a nemét,csak egy tippet kaptunk talán fiú. 19.hetes és júli.26-ra vagyok kiìrva! Semmit sem vettünk még,3.baba lesz,nem kell sok mindent vennünk. :)
2016. márc. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Július 1-re várom én is, elvileg lány lesz. :) Talán ebben a hónapban kezdünk el komolyabban nézelődni, de azért alkalomszerűen vettünk már pár apróságot. 2 nacit, 1 bodyt, 3 napozót, rendeltem pár apró játékot, kb. ennyi. :)
2016. márc. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Jùlius 21.-re vagyok kiìrva,2.baba. Nemèt mèg nem tudjuk,jövő hèten megyünk 4d-re. Eddig csak cumisüveget ès 2 sapit vettem. Majd akkor kezdek vásárolni ha megtudjuk a nemèt.Kár ,h facebookon nincs jùliusi babàk csopi..szìvesen beszèlgetnèk sorstársakkal
2016. márc. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Július 14-re vagyok kiírva a 2. babámmal, aki lány lesz, az első egy éves fiú. Venni nem vettem semmit egy lehúzható oldalrácsos kiságyon kívül, amit most a fiamnál használunk a hasam miatt, így ágycsere lesz. Mást nem tervezek semmi különösebbet venni, mivel ruha, kád, egyéb eszközök maradnak le a fiamról, szerencsére sok az unisex, valamint akad sok lányos darab is ismerősöktől.

Sajnos a fiam a későn beindult tejem miatt már nem volt hajlandó szopni, nála sokat fektettünk be elektromos mellszívóra, tárolóedényekre. A tápszerről ne is beszéljünk.

Most mindent megteszek majd, hogy a másodikat tudjam szoptatni, immár nagyobb tapasztalattal vágok neki.

2016. márc. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Én július 19-re vagyok kiírva. 20hetes a kislányunk! :) Nekem sajnos a rosszullétek megmaradtak,néha görcsölgetek is,de a pici lányka egészséges és jól van,ami a lényeg! :) Nálunk első baba,de még semmit nem vettünk! Nem akarjuk elkapkodni meg kicsit babonás a család! :D
2016. márc. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Csütörtökön leszek 21 hetes 2.baba kislány :)

Július 13ra vagyok kiirva ;)

Rengeteg fiú lány ruhánk van kiságyunk van fiamnak most vettünk leesésgátlós ágyat. Van 2 babakocsink de nagyon filozok a testvérbabakocsin (22 hónap lesz közöttük )

2016. márc. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!