Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kávéfogyasztás terhesen...

Kávéfogyasztás terhesen alacsony vérnyomással?

Figyelt kérdés
20 hetes kismami vagyok, és a hetekben valamiért alacsony lett a vérnyomásom, a pulzusom viszont 110 körül állt be. Igazából semmi bajom sincs, azon kívül, hogy gyakran szédülök, és nagyon álmos vagyok. Mostanában reggelente megiszok egy tejes kávét, de még mindig szédelgek.Nem igazán jellemző rám a kávéfogyasztás, lehet, hogy egy reggeli adag nem elég? köszi előre is! 20 hkm

2016. márc. 2. 08:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

alacsony a vérnyomásom terhesen, én iszom napi 2 kv-t a doki tanácsára. a pulzusom nekem is magas, de az teljesen rendben van terhesség alatt. a vérnyomás növekedése jelentene a gondot az orvosom szerint.


8: én úgy szedtem fel 12-t, hogy szőlőt ettem, ami nem tilos. de abból több kilót hónapokon át:D szóval nem csak a csipsz meg a kóla miatt lehet:D


38hkm

2016. márc. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, én most vagyok 20 hetes, eddig csak 1 (egy) kg jött fel :) Pedig eszek rendesen, néha még csokit is :)
2016. márc. 4. 13:30
 13/13 anonim ***** válasza:
20 hetesen még én sem híztam 1 kilót se, úgy a 23. héttől kezdtem hízni, most tartok 10 kilónál 38 hetesen.
2016. márc. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!