Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van akinek már a terhesség...

Van akinek már a terhesség ideje alatt elmúlt a terhességi cukorbetegsége?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy a terheléses vizsgálat után diagnosztizált diabétesz a betartott diéta mellett az x. héten javuló eredményeket mutatott, majd el is múlt még a szülés előtt? Reménykedem, hátha kicsit lazíthatnánk néhámy hét múlva a diétán.

29 hkm


2016. márc. 3. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt mondták nekem, hogy 36. hétig általában romlik az állapot, kinek csak halványan, kinek jobban esetleg annyira, hogy inzulin kell, majd a 36. héttől stagnál/javul valamennyit. Nekem nem romlott különösebben, de ha bűnöztem, egyszerre megugrott a cukrom. Nehéz volt nagyon, nem irigyellek, ez az, ami nem tetszett a terhességben, amúgy bármikor végigcsinálnám a kilenc hónapot, csak az a pár hónap cukor megvonás ne lenne.
2016. márc. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem folyamatosan romlottak az értékeim, mégis lazítani kellett a diétán, mert elkezdett a szervezetem éhezni. Acetont termeltem, ami erős méreg a magzatnak is. A végét 240 grammos diétával zártam.

Kitartás és jó babázást!

2016. márc. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem 160 ch diéta a 12. héttől.Kitartást.
2016. márc. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Betu ***** válasza:
Én 180 grammos diétàn voltam miutàn a terheléses cukor vizsgàlaton kiderült, hogy kicsit magasabb a cukrom (pont karàcsony előtt😔). Nekem diétàval karban lehetett tartani, viszont nekem szülés utàn még hat hétig diétàznom kellett volna, de nem bírtam. Ja, amúgy az jó volt az egészben, hogy szülés utàn visszanyertem a lànykori méreteimet, meg a terhességem alatt végig fitt voltam. Kitartàst, a babaért mindent!!!!😊
2016. márc. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én végig szigorúan tartottam a diétát, így végig jók lettek az eredményeim. biztos, hogy azért, mert 1x-1x mondjuk szülinapon ettem egy szelet tortát, megmértem és 9 volt, szóval nem elmúlt, csak bevált a diéta.
2016. márc. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha diétàra ìtéltek, azt nem fogjàk visszavonni a szülésig, akkor sem, ha jók az értékeid. Sőt, szülés utàn még 6 hétig tartani kell. Én 150 grammoson vagyok, de annyira hozzàszoktam, hogy nem is nagyon hiànyzik màr a rendes étrend.
2016. márc. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!