Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sovány vagyok. (Nincs felesleg...

Sovány vagyok. (Nincs feleslegem) Kb. hány hét/hónap után fog látszani hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

2016. márc. 4. 17:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Azt mondják átlagosan a vékony nőkön a 3-ik hónaptól már látszik.


És macisabb alkat vagyok, nekem a 4-ik hó közepétől volt láthatóbb a terhesség.

2016. márc. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Én is sovány vagyok most töltöttem a 13. hetet első baba lesz, de még kb. semmi nem látszik.
2016. márc. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Vékonyan kezdtem a terhességem, napi sporttal.


A hasam feltuno a 18.hettol lett, persze nem oriasi, de mar tagadhatatlan. Vegighanytam az elso 3 honapot es ettem is sokat. Igy ugye nem hiztam, viszont puffadtam. Szerintem a vekonyakon a puffadas meg inkabb latszik. Aztan a 2.trimben felszedtem 10 kilot, mert ugyanugy ettem, mint a hanyos idoszakban.:/ azota viszont csak +2-t, hetfon szulok:)


38hkm

2016. márc. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Senki nem tudja megmondani. Nekem sincs feleslegem kb 20. héttől kezdett nőni a hasam. De tényleg változó, van egy nagyon vékony kollégám (igaz ő magas) 24 hetesen még semmi nem látszott rajta míg egy barátnőm aki egy kicsit húsosabb óriási pocakkal rendelkezett már 24 hetesen és 18 hetesen már rendesen látszott a kismamapocak igaz ő alacsony is. De bőven van aki az alacsony-magas általánosítást is meghazuttolja.

A másik meg a felszedett kilók, ha vannak, akkor mindenhova mehetnek és ez becsapós is lehet.

De általában 16-24 hetes kor között látszik a pocak.

2016. márc. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Köszi.3-as gratulálok!
2016. márc. 4. 18:03
 6/23 A kérdező kommentje:
Esetleg egy olyan 15 hetesen(nem pontos)egy hét eltéréssel max. (A legjobb barátnőm miatt kérdeztem)
2016. márc. 4. 18:16
 7/23 anonim ***** válasza:

Vekony vagyok. Az elso gyerek is keson latszott, a vegen sem lett nagy hasam.

De a masodikkal nagyon izmos is voltam, amikor teherbe estem es 23 hetesen sem latszott meg semmi. 26-28 korul volt mar pocakom, de nem nagy.

2016. márc. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Szia. En 14hetes vagyok 50kg 170 Cm

Szoval vekony nagyon. De nekem szerintem meg nem latszik csak h puffadok :( :)

Mar varom en is :)

2016. márc. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Köszi.
2016. márc. 4. 20:20
 10/23 A kérdező kommentje:
Utolsó légyszi írj ha történik valami.
2016. márc. 4. 20:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!