Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Down szindróma eredmény?...

Down szindróma eredmény? Szerintetek jó?

Figyelt kérdés

1:648

Elso babam ,nem tudom ,hogy ez az érték jó e.


2016. márc. 5. 16:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Mekkora lett a tarkóredő (NT a leleten), és láttak orrcsontot?
2016. márc. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
1. válaszoló vagyok. Nekem 1:859-hez lett az eredmény, volt orrcsont, de a tarkóredő 3,1 mm volt, emiatt pedig elküldtek méhlepény biopsziára. Ott egyértelműen kiderült, hogy egészséges a kisfiam.
2016. márc. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
NT:1,9 mm
2016. márc. 5. 17:01
 4/9 A kérdező kommentje:
Es 27eves vagyok ez lemaradt bocsi.
2016. márc. 5. 17:02
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem jó. Az orvosok mit mondtak?

Igaziból az a baj ezzel az 1:648-cal, hogy ez csak egy becslés. De lehetsz te az egy, aki peches, és bármelyik a 648-ból, aki szerencsés.

A tarkóredőd tökéletes, ha orrcsont is volt, tuti semmi gond. Ha aggódsz, menj vissza a nődokidhoz, és tisztázzátok az eredményt. Szerintem egyébként minden rendben. :)

2016. márc. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Írtam privátban.
2016. márc. 5. 17:15
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez kozepes kockazat, a mi genetikusunk ennel az eredmenynel mar javasolja a Nifty/Prenatest/amnió valasztast. Nekem magas volt a kockazatom, veled egyidos vagyok, es akkor mondta, hogy nemcsak a magasnal szokta ajanlani.


Te dontesz es a ferjed, konzultaljatok genetikussal. Es beszeljetek at, megtartanatok-e downos magzatot.

38hkm

2016. márc. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem 1:371 volt. Én nagyon aggódtam, pedig az orvosom szerint, rendben volt. Tarkóredő jó volt, orrcsont is rendben. Én mégsem voltam nyugodt. Elmentünk egy másik orvoshoz, akinek profibb ultrahangja volt, és nagyobb tapasztalata volt ezen a területen. Ő az uh alapján megnyugtatott, de azt mondta, ez nem 100 százalék. A mi döntésünk.Én nem mertem megkockáztatni az amniót. Novemberben született meg egészségesen a lányom.
2016. márc. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem hasonló lett az Edwards. A dokim egy genetikust javasolt, hogy menjek el hozzá uh-ra, amit ő mond, az legyen. Megnézett, és bár eltérést nem talált, nyilván mondta,hogy az uh nem 100%-os, döntsünk mi.

Ez függ attól is,hogy vállalnátok-e betegen a babát. Ne adj Isten! Mi, a meglévő Fiunk mellé, nem! Így mi megcsináltattam az amniot. Negatív lett szerencsére! De ami megnyugtatott, hogy jól döntöttem, az az volt, amikor mentünk az eredményért. Az előttem lévő kismama sírva jött ki a párjával és csak azt hajtogatta,hogy "pedig az uh jó lett"! Na én ott bugyi telerak... Így mentem be. De szerencsére nega lett. Azóta 5 hónapos, és egészséges.

2016. márc. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!