Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Influenza jellegű megbetegedés...

Influenza jellegű megbetegedés esetén a Fromilid Uno szedhető terhesen?

Figyelt kérdés
2. trimeszterben vagyok.

2016. márc. 7. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Terhesség és szoptatás

Ha Ön terhes vagy szoptat, illetve ha fennáll Önnél a terhesség lehetősége vagy gyermeket szeretne, a gyógyszer alkalmazása előtt beszéljen kezelőorvosával vagy gyógyszerészével.

Mivel a klaritromicin terhesség alatti biztonságos alkalmazását nem igazolták, csak kivételes körülmények között, a terápiás előnyök és a lehetséges kockázatok alapos mérlegelését követően alkalmazható.

2016. márc. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Olvasni tudok, google-t használni is, szóval EZEN már rég túl vagyok.

Majdnem mindre ez van ráírva.

Orvos írta fel az előző, tudatában annak, hogy terhes vagyok, de akkor nem vettem be, pontosan a leírás miatt. A recept még megvan, 2 hónap alatt harmadszorra vagyok beteg, eddig nemnagyon szedtem semmit, mert lázam nem volt. Most van.

2016. márc. 7. 12:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocs,hogy segíteni akartam.Egyébként terhesség alatt nem szedegetünk semmit,orvos utasítása nélkül.Menj vissza,és beszéld meg vele.Ha influenzás vagy,akkor meg semmi értelme sincs szedni,mert az antibiotikumok azokra nem hatnak.
2016. márc. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mint írtam, orvos írta fel. Antibiotikumot nem is tudnék venni recept nélkül.

Az Algopyrint is ő írta fel, amiből eddig 3at bevettem, mert azt mondta, azt lehet. Azt itt meg sok válaszoló szerint tilos...


A lányom antibiotikumot kapott a betegségére. Arra, amit most sikeresen elkaptam tőle.

2016. márc. 7. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!