Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti megtartanátok,1 nem terveze...

Ti megtartanátok,1 nem tervezett babát, vagy akkor is meg tartanátok ha az apja elhagyott benneteket, vagy ti szakítottátok meg vele kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2016. márc. 7. 18:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%
Ez sok mindentől függ.
2016. márc. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
86%
Én megtartottam a nem tervezett babát, de csak azért, mert nem hagyott el a párom. Szívem szakadt volna meg, de nélküle nem bírtam volna felnevelni, anyagi okok miatt.
2016. márc. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%
Bár az én helyzetem bonyolult. Terveztük a babát legalábbis én említettem a férjem pedig simán azt mondta, hogy ő is akar. Első hónapban összejött. 5 hetes voltam amikor közölte, hogy ő mégsem akarta csak nem akart vitatkozni. Na ezen a ponton én sejtettem, hogy mi hárman nem maradunk az biztos. Közöltem a férjemmel, hogy a baba marad, ő mehet, ha akar. Maradt. 5 hónapos a baba még mindig együtt vagyunk a férjemmel de neki nyűg szerintem, sokáig nem maradunk együtt, az én nyakamba hárít minden felelősséget amit nem vagyok hajlandó sokáig tűrni. De én ezt tudtam már 5 hetesen és így vállaltam a babát. Nem bántam meg.
2016. márc. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
89%
Én megtartottam, aztán elhagyott, most egyedül várom a babát, de nem bánom, alig várom, hogy itt legyen.
2016. márc. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%
Megtartottam, ma már egyetemista.
2016. márc. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
88%
Én vacilláltam. Mert tudom mibe kerül és milyen nehéz egy gyereket egyedül nevelni. De végül meg tartottam. Apukát elzavartam, nem is tudtam már elviselni. A jövő héttel kezdek dolgozni. Nem bántam meg, boldog vagyok :)DE persze ez nagyon sok mindentől függ. A nagy semmire ne vállald szerintem. Kínszenvedés lesz az egész. De ha van munkád, és hol lakni, van egy kis szülői támogatás és szeretnéd is a babát akkor ne mondj le róla :)
2016. márc. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
89%
Megtartottam, tegnap volt fél éves :-) A döntésemben közre játszott, hogy jó anyagi helyzetben vagyok viszonylag és a szüleim mindenben segítenek, ha szükséges. Imádom Őt :-) a legnagyobb csoda az életemben :)
2016. márc. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
6%
Viszont mikor ovis lenne a gyerek, neki miért nincs apa, mert mindenki másnak ott az apukája. Látja, hogy együtt fagyiznak a szomszéd asztalnál az anya-apa-gyerek, ő meg csak anyával. Nem az apja családnevét viseli. Úgy nő fel, hogy apa szemétláda. Megkérdezik tőle, hogy anyukád-apukád hol dolgozik: anya eladó, apámat nem ismerem. Lesajnálják a gyerektársak, csúfolhatják, hogy zabi gyerek.
2016. márc. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
82%
Jól van utolsó, leülhetsz, egyes.
2016. aug. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
78%

Itt vagyok, élek.

Házasok voltak, a nevén vagyok, de mire megszülettem, már nem éltek együtt.

Ismerem az öreget mondjuk, meg tartottuk/ a kapcsolatot, de nem olyan szülő-gyerek kapcsolat...

2016. aug. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!