Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye nem fog kinyílni a méhszáj?

Ugye nem fog kinyílni a méhszáj?

Figyelt kérdés

Koràbban volt egy abortuszom amit művi úton végeztek és mivel még nem szültem ,tàgìtót is alkalmaztak.

Most babàsan az a félelmem hogy magàtól idő előtt ettől a beavatkozàstól nem fog nyílogatni a méhszáj?

Félek de lehet hülyeség.


2016. márc. 8. 14:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Sokmindenkinek tesznek fel tágítót, nekem is volt sajnos egy elhalt terhességet fejeztek be művi úton, és mivel még nem szültem nekem is kellett. De én nekem ilyen eszembe se jutott szerintem ez butaság. Most 13 hetes vagyok, és nem hiszem, hogy bajt okozna, vagy hogy attól nyílna ki a méhszáj.
2016. márc. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nézd, én nem fogom szépíteni: ez a kockázat valóban fennáll, de minimális. Tudok olyan nőről, akinek az abortusza után sok-sok évvel három terhességnél is kinyílt a méhszája, két babát elveszített, a harmadikat meg tudták menteni.

De tudod, ez megtörténhet abortusz nélkül is. A terhesség során végig vannak bizonyos kockázatok. A méhszájadat folyamatosan ellenőrizni fogják, és ha gond van, akkor közbe tudnak lépni.

Amúgy meg annyi, de tényleg annyi probléma merülhet fel a terhesség során, hogy ha mindenen aggódsz, akkor lemaradsz a boldog pillanatokról, úgyhogy jobb, ha nem is gondolsz ilyenekre.

2016. márc. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!