Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34hét után még nő a pocak ugye?

34hét után még nő a pocak ugye?

Figyelt kérdés

Második terhesség és már így is elég nagy.. Egy zokni/cipő felhúzás is tiszta kín... :(

Na meg az alvás mindenhogy kényelmetlen.

És kezd kirepedezni a hasam is köldöknél :(


Volt olyan akinek nem nőtt a pocija? Vagy ezt nem lehet "megúszni" ugye?



2016. febr. 25. 17:59
 1/4 anonim válasza:

Nem hiszem, hogy meg lehet uszni...

Az utolso honapban szedi fel a sulyat a baba. Mar mindene kifejlodott, csak hiznia es erosdniekell.

35htk

2016. febr. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem a 36. héten kezdett el kirepedni a bőröm a hasamon és nőtt is, 2 hét alatt látványosan.:/ az ember viselje méltósággal ezeket a dolgokat, mást úgy sem tehet terhessége alatt, én ezzel nyugtatom magam. (nem válik be:D)


rám a férjem adja a csizmát, szerencse, hogy jó az idő, és elég a bokacsizma, így be tudok járni dolgozni. egyedül nem tudnék elindulni...


bár nekem az alvás megy, mert csak előre nő a hasam, így a két oldalam kényelmes. próbáltál már oldalt feküdni úgy, hogy takarót teszel a két térded közé? a védőnő nekem azt javasolta, ha ilyen gondom akadna!


37hkm

2016. febr. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ohh nekem az elsö igazán csak 36 héttöl indult be addg gy néztem ki mint aki jollakott. Most a masodikkal nézek ki ugy mint az elsövel 6 honaposan pedig a 4. ben vagyok. milesz igy a végére...A krházban a szobatàrsamnak akkora hasa volt màsodik babàval, mint egy ikres kismamànak!!! hatalmas volt a babàja 4 kg felett..
2016. febr. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
igen a pocak nől 20.-htől 38.hétig sokat nől
2016. febr. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!