Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen gondolom nulla az...

Terhesen gondolom nulla az eselye uj parkapcsolatnak, ugye?

Figyelt kérdés

A parom el fog hagyni,de olyan bunko velem h lehet h en elobb hagyom el. Viszont jol esne ha szeretne valaki:( Szerintetek?

(privat uzit nem kerek koszi,nem itt akarok ismerkedni csak ugy altalaban)


2016. márc. 8. 15:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem egyelőre a gyerekre koncentrálj, idővel biztosan lesz párod.
2016. márc. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
35%

biztos lehet találni, nem hiszem, hogy kisebb rá az esély, hogy megismerkedj valakivel mint egyébként.

inkább azért nem lehet ilyenről hallani mert ritka az amikor terhesen valaki úgy száll ki egy kapcsolatból, hogy egyből randizni jár nagy pocakkal :D

2016. márc. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem sokkal kisebb az esélye, majd a gyerek születése után találsz valakit (már ha lesz rá energiád), persze próbálkozni azért lehet.
2016. márc. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
Nekem eszembe nem jutna terhesen azon filozni, h ismerkedjek mas pasikkal, ha elhagyna a parom. A gyerek toltene ki minden gondolatom, es ha megszuletik, amugy sem lesz energiad egy masik pasira. Szoval szerintem erdemes varni egy kicsit, amig a gyerek idosebb lesz.
2016. márc. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
61%
Terhesen szerintem nem ezen kellene gondolkodnod...most a kisbaba,meg az anyagi helyzet foglalkoztasson ne egy új kan.Majd eljön annak is az ideje 2-3-4 év múlva.
2016. márc. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Parom anyukája 7hinapis terhes volt mikor összejött parom apukajaval. ( vagyis! Páromnak van egy feltesoja, ezek után meg 2 gyereket szült :) úgyhogy nem lehetetlen :)
2016. márc. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
35%
gondolom, hogy nem igazán szereted, szeretted a párodat, ha csak az a lényeg, hogy "valaki" szeressen?! És terhesen csak ez a lényeg Neked, hogy mindegy ki, csak valaki?! Nem nagyon lennék sem a párod, sem a valaki helyében ezek után! Adódik a kérdés: akkor mi a francért csináltattál vele gyereket? illetve, miért vele csináltattál gyereket?
2016. márc. 9. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
30%
Az előző vagyok! Egyébként jól gondolod, az esélyed elég karcsú.., de babával, gyerekkel se lesz sok! Mai világban, normális palinak nem sok eséllyel fogsz kelleni más magzatával, gyerekével, de sok sikert..!
2016. márc. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én értem a kérdésed :) a helyzet nem ilyen szörnyű azért :) engem pl elhagyott a párom. Még csak 4 hónapos terhes vagyok. Rájött a drága hogy neki még sem kell a család :D ( gyökér barom amúgy az ilyen ) a továbbiakban sem szeretne semmi felelősséget vállalni a gyerekért. A nevemre fogom venni a babát ha tetszik neki ha nem. Úgy gondolom ehez jogom van mivel egyedül vállalok mindent. Van egy 5 éves kislányom is. Például én hamarosan randira megyek :) Igaz én már ismerem az illetőt vagy 8 éve. Mindig is tetszettünk egymásnak. De neki is volt akkor család és nekem is. Most mind a ketten függetlenek vagyunk. Neki is van 2 gyerkőc. :D Őt például nem zavarja a terhességem. Ez csak egy állapot nem betegség. Ha most 1 éves lenne a baba senkit nem érdekelne hogy randizol. Én mondjuk nem szeretném nagy dobra verni a kapcsolatot amíg nem szültem meg. Meg amúgy is csak randizunk egyenlőre. Ha valaki szeret téged azt nem fogja izgatni hogy babát vársz.
2016. márc. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
És ne hidd el hogy nem kellesz senkinek mert van gyereked!!! Ez egy irdatlan nagy baromság. Nagyon is sokan szeretik a csini anyukákat. :)
2016. márc. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!