Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14-15-16 hetes kismamik, hogy...

14-15-16 hetes kismamik, hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Mikor mentek legközelebb uh-ra?

Vannak meg tüneteitek?

Mikorra vagytok kiirva? :)


2016. márc. 9. 11:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Ezeken a heteken én rég túl vagyok, de ezeken a heteken voltam a legrosszabbul, egészen 20.-ik hétig. akkor elmúlt minden kellemetlenség.


Ha jól érzed magad akkor szerencsés vagy :)

2016. márc. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Koszi,hogy írtál! :)

En 15 hetes vagyok, es par napja erzem,hogy enyhül a hányinger. Elotte a 7-8.hettol nagyon rosszul voltam,hánytam gyakran,fajt a fejem,nem volt erom. Most kezd jobb lenni ugy erzem :)

2016. márc. 9. 11:32
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia! 16hetben vagyok. Most csütörtökön megyunk ultrahangra. Nagyon várjuk. Védőnőnél voltunk 2kg ot hiztam , eleg jol kerekedik mar a poci kezd szembetűnő lenni. 12-13 hétig voltam naponként rosszul hogy csak a kifli csúszott le joghurtal. De már fáradt sem vagyok. Nagyon jól. Érzem magam. Neked van már pocakod? Mikor mész orvoshoz? :)
2016. márc. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nekem meg csak épphogy latszik valami, de nem vagyok benne biztos,hogy a bebi az :) :(

Vekony vagyok,reméltem ,hogy hamar fog látszani,de mindnekinek mas :)

En is 2kg-t hiztam eddig.

Orvoshoz en jovo heten megyek. Kiváncsi vagyok mit mondanak, fiu vagy lány lesz :) remelem mar tudnak mondani valamit.

Neked a 12.hetin mondtak valamit,fiu vagy lány lesz? Es mit szeretnetek inkabb? :)

2016. márc. 9. 12:15
 5/9 anonim ***** válasza:
En is 15 hetes vagyok, jövö heten megyek ujra orvoshoz. A 7-8. het ota hanyingerem van szinte egesz nap, bar nem hanyok, de nagyon nehez igy. Kb. egy hete kezd enyhülni, de estenkent meg mindig erösen erzem, es sok eteltöl meg mindig nagyon undorodom. En is ket kilot hiztam a legeleje ota, mert ha nem eszem, akkor fajdalmasan korog a gyomrom, ezert a hanyinger ellenere beeröltetem a kajat. A pocakomat ezen a heten tettek szova a kollegaim, de mar kismama nadragot hordok, mert semmi sem jön ram (nagyon vekony voltam alapbol). Ha egyszerre sokat eszem, refluxom van. Sajnos meg mindig sokat alszom es abszolut nem erzem magam energikusnak, pedig minden kismamaknak szolo oldal szerint most annak lenne itt az idöszaka... A szexualis etvagyam egy kicsit javult (a hanyinger miatt minden libidom eltünt). A melleim tovabbra is fajnak, es csak nönek, nönek, ferjem nagy örömere... :) A derekam is az eleje ota faj, egy hete a csipöm is. Szekrekedesem van, bogyozok, mint egy kecske... :D Szoval vannak tüneteim böven! De mar kezdem magam jobban erezni, mint az elsö honapokban. Kisfiut varunk egyebkent, genetikai teszt igazolta, ultrahangon meg nem latszott a kuki. :)
2016. márc. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Elsőre nalunk lánynak nézett ki. Kivancsiak vagyunk most miujsag :D lányt mar Elképzeltem mindegyiknek örülnék csak tudjam h mit várjunk :p izgulok ez miatt.

J. (16hkm) :)

2016. márc. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nekem is mi mindegy mi lesz csak egészséges legyen! :)

Bar apuka fiút szeretne nagyon :)


Neha a szekrekedes nalam is gond...de hat mit tudunk tenni :P

A melleim iszonyúan fajnak meg mindig ,es az alvassal is vannak gondok. Gyakran felebredek,meg minden éjjel 2x járok pisilni minimum. 😩

Hány évesek vagytok ? :)

2016. márc. 9. 18:02
 8/9 anonim ***** válasza:

Kisfiút varunk mint kiderult :D remelem ez mar biztos :D én 21 eves vagyok :)

Az elejen én is rengeteget pisiltam most mar enyhült mar nem kelek fel hajnalban is 😁

2016. márc. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Gratulálok :)

Jovo heten nekünk is kiderul remelem :)

2016. márc. 11. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!