Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24-25-26 hetes kismamik, ti...

24-25-26 hetes kismamik, ti hogy vagytok? Pocak mekkora? Pocaklakó mennyit mocorog? Kisfiú vagy kislány? Mikorra vagytok kiírva? Hogy viselitek a terhességet?

Figyelt kérdés
2016. febr. 8. 11:24
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Ja még annyi, hogy képet tudtok küldeni a pocakról? :)
2016. febr. 8. 11:26
 2/20 anonim ***** válasza:

Szia, én jól viselem, igaz most pár napja jobban fájdogál a hasam alsó része és a szeméremcsontom. Nagyon sokat mocorog a tökös!:-)) május 14-re vagyunk kiírva, 26.héten vagyunk.

Te hogy viseled?

2016. febr. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Gratulálok :)


Hát majdnem ugyanúgy mint te :)

Csak nekem hetek óta fáj a szeméremcsontom, de olyan szinten hogy a bal lábamat nem bírom emelni :(

Van olyan mikor a férjem segít fel/le öltözni mert annyira fáj.

Nekem is kisfiam lesz, május 23-ra vagyok kiírva :)

2016. febr. 8. 13:41
 4/20 anonim ***** válasza:
Gratulálok:-) első baba?
2016. febr. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Igen :)

Neked is? :)

2016. febr. 8. 14:47
 6/20 anonim ***** válasza:

Nekem ez a (harmadik terhességem) második babám lesz:-)

Pont ma voltam cukorterhelésen. Még a megivás ok volt, utána lett émelygésem egész délelőtt tőle, nem tudom miért, de most nem esett jól, első alkalommal semmi gondom nem volt vele.

2016. febr. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Uhh..lehet azért mert nem ettél utána vagy ez most rosszul esett. Hát én az elsőt kihánytam, múlthéten voltam megint az már bent maradt, de nem volt kellemes érzés.

Csak mivel nekem a családba van cukorbeteg ezért nekem többször kell járnom :/

2016. febr. 8. 16:35
 8/20 anonim ***** válasza:

Nekem is (apu volt az, meghalt ősszel, illetve anyós-após is inzulinos).

Ettem utána de akkor is. Pedig első alkalommal semmi gondom nem volt, de most..fú rossz volt. Sze-csüt lesz eredményem, neked?

2016. febr. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Részvétem. Hát nemtudom akkor.

Nekem aztmondta aki levette, hogy nem kell érte mennem majd átadja a védőnőnek oda meg majd 23-án kell mennem

2016. febr. 8. 21:02
 10/20 anonim ***** válasza:

Ja ertem...

En kivancsi vagyok az eredmenyre, bar nem hiszem h gond lenne, elso alkalommal se volt es figyelek a kajara nagyon.

2016. febr. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!