Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes kismamik, hogy vagytok?

9 hetes kismamik, hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Olyan fura, hogy nekem semmi tünetem...bízom benne, hogy minden rendben van...
2016. febr. 22. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt/van sok tünetem, a "semmi nem kell"en kívül, nem nagyon bírok megenni semmit, pedig marha éhes vagyok. 11 hetes vagyok, és elvileg minden rendben. Nyugi, nem mindenkinél vannak tünetek. Én sem nagyon érzem, hogy terhes lennék.
2016. febr. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az evéssel nincs gondom....kívánós vagyok, főleg édességet...eszek amúgy mindent, de nagyon hamar jól lakok...ami nem baj, mert van egy kis feleslegem...ha nem is fogyok (annál azért többet eszek) bízom benne, hogy nem fogok sokat hízni...

168 cm 69-70 kg...

2016. febr. 22. 12:51
 3/4 anonim ***** válasza:

mondok neked egy megnyugtató példát, kérdező!


az első terhességem alatt a 9. hétig égett a mellem, szédültem, hányingerem volt, nem bírtam a szagokat, válogattam az ételek között. Aztán elvetéltem.


A második terhességem alatt szedtem mindenféle hormont, szúrok vérhígítót, és a hányáson kívül (ami a 9. héten jött és 3 hétig tartott), semmilyen tünetem nem volt. Nincs is azóta sem! Teljesen egészséges a magzat és én is.:)


37hkm

2016. febr. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Gratulálok!!! :)

Remélem nálam is minden rendben lesz! :)

2016. febr. 22. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!