Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák akik nagy súllyal...

Kismamák akik nagy súllyal estek teherbe? Valaszolnatok? +pajzsmirigy alulmukodes?

Figyelt kérdés

KB 20 kg sulyfelesleg van rajtam. Mennyivel nehezebb teherbe esni? Mennyit lehet hízni? Van olyan módszer amivel csak ma 7 kg lehet hízni?


Pajzsmirigy alulmukodes, ha határon volt az érték, és gyógyszert se kell szednem akkor is nehezebb lenne teherbe esni?


Fogyni szeretnék, viszont érdekelne hogy mi lenne ha most esnék teherbe.


2016. márc. 9. 16:59
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Max 7 kg *
2016. márc. 9. 17:00
 2/13 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is pm alulműködésem van. Van egy kisfiam de én tudatosan levittem gyógyszerrel 0 körülire az értéket.rajtam is 20 van plusz mióta beteg vok. Majdnem majdnem 20 jött rám terhesen abból 10 megvan még sajnos. Undi egy betegsèg.
2016. márc. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ja és nem azért jött fel a plusz terhesen mert mindig ettem. Nem voltam kívánós.
2016. márc. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Hallottam olyanról, hogy a súlyosabb kismamáknak be kell tartani egy dietat, amitől nem híznak csak annyit amennyit muszáj, és a baba is megkaptam minden fontos tapanyagot.


A pajzsmirigy alulmukodesem nem vészes, gyógyszert sem kell szednem. Pont határ érték

2016. márc. 9. 17:06
 5/13 anonim ***** válasza:
46%

Van rá módszer..nem kell felfalni mindent, ami eléd kerül.. Ha ügyesen diétázol (nem koplalás), egészséges minőségi kajákat eszel, hanyagolod a cukros dolgokat, illetve kenyeret, akkor a terhesség alatt még fogyhatsz is.

A gyereknek baja nem lenne belőle, ő úgyis elveszi, amire szüksége van, te viszont fogyhatsz. Lényeges, hogy megfelelő ételeket egyél, így aztán minden vitamint és tápanyagot megkap a baba.

Persze erről konzultálj orvossal.

2016. márc. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A fogyás alatt pedig azt értem, hogy a szülés után kevesebbel jössz ki, mint amivel kezdted.


Testvérem 5 kilót hízott a terhesség alatt és -3 volt az eredmény a terhesség kezdetéhez képest.

2016. márc. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én 102 kilóval kezdtem és 93-al jöttem haza a kórházól.

160g-os szénhidrát diétát csináltam, olvass utána neten.

2. hónapban terhes lettem és probléma mentes terhességem volt.

2016. márc. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

158 cm magas vagyok, 75 kg-al lettem terhes.

A pajzsmirigyemmel semmi gond nincs.

Amúgy bő fél év alatt jött össze a baba. Semmilyen diétát nem tartottam és nem is kellett tartanom. 80 kg-al mentem szülni, 3960 grammal és 54 cm-el született a kisfiam, 73 kg voltam közvetlenül szülés után, vagyis még fogytam is magamról a terhesség során. Mondjuk ehhez hozzájárult az is, hogy szinte az egész terhességemet végig kísérte a rosszullét, a hányinger, hányás.

2016. márc. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

pajzsmirigy problémám nincs, viszont tulsulyos vagyok.

elsore osszejott a baba, hizni semmit nem hiztam. terhesség végére -4kg-ban voltam, ugyhogy a korházbol -12 kg val konnyebben jottem ki (kezdo sulyhoz viszonyitva) nem csináltam diétát, nem is mondtak. se vérnyomás problámám nem volt, se vizesedés, se cukor.

2016. márc. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
jah igen, a fiam 55 cm-vel szuletett és 4 kg-val. (a férjem is és én is nagy babák voltunk, én 61 cm és 4 kg :D ugyhogy ez nem volt meglepetés)
2016. márc. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!