Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jelenthet bármi rosszat, ha...

Jelenthet bármi rosszat, ha az én babám nem mozog olyan sokat és olyan intenzíven?

Figyelt kérdés
Az elejétől fogva nem voltak azok a nagyon nagy mozgások, amikről mások beszélnek, hogy kirúgja a ház oldalát. Néha kicsit megijedek, mikor látok ilyen hashullámzós videókat, nálunk ilyesmi nincs. Érzem, hogy mozog, megvan a kellő számú magzatmozgás is, de nem olyan durva nagy rugások, hogy fájna, vagy hullámozna az egész hasam. Néha látszik kicsit, hogy mozog, de csak úgy finoman, semmi durvulás. Amúgy mindig minden rendben volt vele, jól fejlődik, nagyobb is valamivel a koránál. Jelenthet ez bármi bajt, vagy egyszerűen ő ilyen? Amúgy a méhlepényem elől fekvő, és van rajtam némi fölösleg is, lehet ez is tompítja a mozgásokat.
2016. márc. 11. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:

A magzati mozgás sok mindentől függ. Függ pl. a lepényed érettségétől, a magzatvized mennyiségétől, a testfelépítésedtől (pl. vastag hasfalon nem látszik hullámzás). És attól is, hogy farfekvéses vagy fejvégű-e a fekvése a magzatnak.


A barátnőm magzata lassú volt, kevés mozgással. Az enyém folyton mozgott, egész nap tombolt, éjjel aludt. Aztán, a babáink ugyanolyan kis nyugisak:)

2016. márc. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát remélem én is, hogy nem jelent rosszat, ugyanis az én második fiam ugyanilyen nyugis:-)

Teljesen más, mint az első fiam! Ennél a terhességnél viszont meslőfali lepényem van, elsőnél hátsófali volt, talán ez számít?!

Nincs vastag hasfalam. Az uhk szerint minden rendben!

31 hetes vagyok.

2016. márc. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Megszületett a fiam, és minden rendben vele :) Kint is egész nyugis baba, csak akkor sír ha éhes :)
2016. máj. 15. 09:16
 4/5 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Az enyém is megszületett 05.08-án és vele is minden ok nagyon nyugis baba idekint is:-)

Gratulálok!!

2016. máj. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is gratulálok neked!!
2016. máj. 19. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!