Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Par hete semmi mast nemtudok...

Par hete semmi mast nemtudok megenni csak a piritost tejjel vagy vizzel illetve meg par falat gyumolcsot. A fott etelt ha megeszem orakig rosszul vagyok valaki meg jart igy?

Figyelt kérdés

2016. márc. 11. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:
En meg ma csak par szal ropit meg egy kis jegsalit ettem, piritoara se tudok gondolni, azt mondjak nem lesz baj mert meg csak az elso trimeszter, folyadekra probalok figyelni, de nem jo ez igy :(
2016. márc. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a 16. hetig kb csak tejet ittam, muszajbol ettem 1-2 falat kaját. Minden rendben a picurral :)
2016. márc. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Volt, hogy csak vizet ittam napokig, azt is kihánytam. Meg a hányinger csillapító gyógyszert is. Nem lett baja a babámnak, 3 nap múlva már egy éves lesz. :)
2016. márc. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszi kicsit megnyugodtam csak a ferjem az agyamra megy,h eztegyek aztegyek mert nemjutok eleg vitaminhoz meg tapanyaghoz de nemigazan erti meg h nemmegy... kitartast nektek is
2016. márc. 11. 16:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha szedsz vitamint, nem számít, hogy nem eszel, ami neki kell, kivonja a szervezetedből. Később bepótolod, ha már tudsz enni. Egyébként így voltam én is (most vagyok 7 hetes), nekem bevált a gyömbértea gyümölcsteával keverve (undorodok a gyömbér szagától), meg a jégkrém :) ezeket kipróbálhatod még, ártani nem árt :)
2016. márc. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

19. héten vagyok. Eddig teljesen étvágytalan voltam. Az utóbbi 2 napban tudtam elkezdeni normálisabban enni.

Eddig minden rendben. :)

2016. márc. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!